Bratislava-Záhorská Bystrica

Krásny 5-izbový dom v radovej zástavbe v lukratívnej lokalite Záhorskej Bystrice

Ponúkame Vám na predaj 5–izbový mezonet s terasou a záhradou v obľúbenej časti Záhorskej Bystrice.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- celková úžitková plocha 342 m2 ( 141 m2 byt + 12 m2 terasa + 133 m2 záhrada + 56 m2 vonkajšie parkovacie miesto)

- 5 izbový mezonet vo vysokom štandarde

- novostavba - zatiaľ neobývaná

- 2-3x vonkajšie prestrešené parkovacie miesto

- moderný dizajn celého projektu

- veľkoformátové okná s izolačným sklom

- samostatná záhrada

- mesačné náklady vo výške iba cca. 80 EUR

 

TOP 5 VÝHOD BYTU :

- novostavba z tehál Wienerberger skolaudovaná v roku 2021 

- master bedroom so samostatným šatníkom a kúpeľňou

- vysoký štandard: drevené dubové parkety, podlahové kúrenie a klimatizácie v celom mezonete

- krajný mezonet s väčším pozemkom a väčším parkovaním

- automatická závlaha trávnika na záhrade

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Tento krásny mezonet je umiestnený na kraji radovej zástavby, ktorá pozostáva s troch samostatných mezonetov. Auto si zaparkujete priamo pred vstupom do domu, pričom parkovacie státie sú prekryté prístreškom. Do bytu sa dostanete cez bezpečnostné dvere a vstupnú chodbu. V momente keď vstúpite dovnútra, pocítite skvelú energiu, súhru farieb a tónov v moderných farbách sivej, prírodného dreva a betónu okamžite vytvoria príjemnú atmosféru domova a pohodlia. Spodnej časti mezonetu dominuje priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou, ktorá je čiastočne oddelená od obývačky. Po ľavej strane je umiestnená samostatná izba s výstupom na záhradu, ktorá môže byť využívaná aj ako pracovňa. Po pravej strane je technická miestnosť a samostatné WC.  Z obývačky je výstup na záhradu s krásnym a udržiavaným trávnikom, o ktorý sa stará automatická závlaha. Medzi obývačkou a záhradou je terasa, kde si môžete dať rannú kávičku, alebo posedieť s rodinou pri grilovaní. Na horné podlažie sa dostanete schodmi, kde ich nášľapná časť je v úprave betónu a horizontálna časť schodov je z dubu. Schody tak ladia s podlahami a stenou, nakoľko aj stena je v úprave betónu. Schodisko má zábradlie z bezpečnostného skla, čo len zvýrazňuje čistý a prírodný dizajn celého domu. Horné poschodie začína vstupom do master bedroom so samostatným šatníkom a kúpeľňou, ktorá má vaňu, walk-in sprchový kút, WC a bidet. Ďalej sa cez chodbu na poschodí dostanete do ďalšej samostatnej kúpeľne s WC, bidetom a walk-in sprchovým kútom. Vedľa sú dve priestranné detské izby. Časť domu orientovaná do záhrady je orientovaná na juhozápad, avšak dom je v dôsledku svojej dômyselnej architektúry celý deň veľmi pekne presvetlený. 

 

VYBAVENIE BYTU :

- chladenie aj vykurovanie vlastným tepelným čerpadlom značky Samsung

- klimatizácia Samsung v celom bytu

- podlahové kúrenie v celom byte

- samostatné WC na prízemí

- drevené dubové parkety o hrúbke 14 mm

- exteriérové elektronicky ovládané žalúzie

- kvalitný taliansky gressový obklad

- príprava na bezpečnostný a kamerový systém 

- zateplenie polystyrénom o hrúbke 20 mm / 22 mm

 

LOKALITA:

Záhorská Bystrica sa stáva najobľúbenejšou lokalitou pre rodiny s deťmi, ktoré chcú skombinovať ticho a bezpečie s výhodami mesta. Do centra mesta sa dostanete za 15 minút. Na diaľnicu D2, alebo do Bory Mall, prípadne novej najmodernejšej Nemocnice Novej Generácie v susedstve Bory Mall, sa dostanete za 5minút. Záhorská Bystrica je bezproblémovo dostupná aj MHD, avšak priamo v Záhorskej Bystrici nájdete kompletnú infraštruktúru od škôlok, škôl, obchodov a voľnočasových aktivít. Bezprostredné susedstvo Malých Karpát Vám zaručí aj široké možnosti na beh, bicyklovanie, alebo prechádzky v prírode so psom.

 

CELKOVÁ CENA: 649.900 EUR

 

V cene sú zahnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Tento krásny mezonet v lukratívnej časti Záhorskej Bystrice Vám určite vyčaruje úsmev na tvári. Architektúra, použité materiály a zvolené farebné tóny spôsobia uznanlivé kývanie hlavou Vašich návštev. Absolútny nedostatok stavebných pozemkov ženie ceny samostatne stojacich domov do astronomických výšok a preto tento kvalitný a krásny mezonet v radovej zástavbe je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorú chcú bývať v dome so záhradou za akceptovateľnú cenu. Ak hľadáte skutočnú kvalitný domov v krásnej a pokojnej lokalite, táto nehnuteľnosť Vám, Vašim rodinným príslušníkom aj rodinným miláčikom bude robiť radosť každý deň.  

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita