Bratislava-Nové Mesto

Exkluzívny 6 izbový penthouse so strešnou terasou a výhľadmi na Hrad a Slavín v novej rezidencii

Ponúkame na predaj lukratívny veľkometrážny 6 izbový penthouse so strešnou terasou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister. Z terasy je unikátny výhľad na Slavín, Hrad a Kamzík.

    Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta.

   Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness.

 Byt A3

ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 188,82 M2

PLOCHA BALKÓNA 15,06

PLOCHA TERASY - 49,53 M2

PLOCHA  DVOJGARÁŽE - 36 M2

 Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti BLZK architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč.

 Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže pre ktoré sa používal historicky slovenský názov Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg) je to lokalita v Bratislave, v mestskej časti Nové Mesto, v okrese Bratislava III, v priestore na sever od Bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku na vrchole kopca sídlila mestská stráž. V súčasnosti sa tu nachádzajú pozostatky vinohradov a vilová štvrť.

 Pre bližšie informácie kontaktujte priamo predajcu na čísle 0903466622.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku