Bratislava-Staré Mesto

Exkluzívny 3-izbový byt v River Parku s loggiou a výhľadom na Dunaj

Ponúkame Vám na predaj lukratívny 3-izbový byt s loggiou a výhľadom na Dunaj.  

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:  

- celková plocha: 113,87 m2 (byt 109,47 m2, lodžia 4,40 m2)

- dve parkovacie miesta

- kompletne zariadený

- akustické nepriezvučné tehlové steny

- prémiové vyhotovenie a materiály

- krásny výhľad

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- veľkorysá dispozícia

- krásny výhľad na Dunaj a lesy

- samostatný šatník a samostatné hosťovské WC

- exkluzívna lokalita v centre Bratislavy s vlastným parkovaním

- kompletne klimatizovaný byt

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:  

Do bytu sa dostanete cez bezpečnostné protipožiadne dvere. Po ľavej strane vstupnej haly je hosťovské WC a samostatný šatník. Po pravej strane vstupnej haly je rozľahlá kúpeľňa a izba. V kúpeľni sú dve umývadlá, WC, bidet, sprchový kút a vaňa. Susedná rozľahlá izba, ktoré môže slúžiť ako spálňa, pracovňa, alebo detská izba je orientovaná do átria River Parku. Zvyšná časť bytu je orientovaná na Dunaj a poskytuje krásny a ničím nerušený výhľad. Zo vstupnej haly sa ďalej dostanete do kuchyne a veľkorysej obývacej izby, ktorej dominuje veľký priestor a krásny výhľad. Z obývacej miestnosti sa dostanete do spálne s otvoreným šatníkom. Zo spálne, rovnako ako z obývacej izby je priamy výstup na loggiu. Byt má elektricky ovládateľné exteriérové paravány, ktoré môžete v prípade potreby zatiahnuť.

 

VYBAVENIE BYTU:  

- klimatizácia v každej miestnosti

- hliníkové okná s izolačným dvojsklom

- exteriérové elektricky ovládateľné paravány

- drevené veľkoformátové podlahy

- veľkoformátové mramorové podlahy a obklady  

- kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi

- bezpečnostné dvere

- podlahy na terase a lodžii z tropického dreva Bangkirai

- 1x sprchový kút, 1x vaňa, 2x WC, 1x bidet

- 1x loggia

 

LOKALITA:  

Projekt River Park je lokalizovaný v srdci Bratislavy na pobreží rieky Dunaj. Napriek tomu, že ste v úplnom centre, budete si môcť užiť absolútny kľud, ticho a výhľad na Dunaj a lesy na opačnom brehu Dunaja. River Park poskytuje možnosti ako na športové príležitosti, tak na spoločenské stretnutia. Priamo v projekte River Park môžete využívať luxusné fitnescentrum a SPA so saunami a bazénom, alebo môžete priamo pred vchodom nasadnúť na bicykel a po bezpečnej cyklotrase sa dostať na vínko do Rakúska, na vernisáž do Danubiany, alebo môžete pokračovať až do Maďarska. Vaše návštevy môžu prespať buď v hosťovskej izbe u Vás doma, alebo v Grand Hoteli River Park, ktorý sa radí k jedným z najlepších na Slovensku. Samozrejmosťou sú vynikajúce reštaurácie, ktoré sú len pár krokov od Vášho bytu. Ak by ste mali záujem sa zlepšiť v spoločenských alebo moderných tancoch, stačí navštíviť vynikajúcu tanečnú školu v River Parku. Rovnako môžete navštíviť napríklad aj kníhkupectvo, alebo potraviny, čo tiež určite zvýši komfort Vášho bývania. River Park m výborné dopravné napojenie na obchvat, a ak ste fanúšikom hromadnej dopravy, môžete samozrejme využívať aj električky a autobusy, ktorých zastávky sú v pešej dostupnosti.

 

CENA: 830 000 €

S bytom sa predávajú aj dve garážové parkovacie státia v hodnote 70.000 EUR (2x 35.000 EUR).

Celková predajná cena: 900.000 EUR

 

V cene sú zahnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva, či katastrálnych poplatkov.  

 

Názor FEDORS Group :  

Tento krásny byt v centre Bratislavy v priamom dotyku s riekou Dunaj Vám poskytne kľud, priestor a komfort, ktorý od bytu tejto kategórie očakávate. Oproti ostatným bytom v centre Bratislavy si môžete navyše užiť parkovanie v garáži priamo pod bytovým domom. Táto nehnuteľnosť Vám poskytne to najlepšie z najlepšieho a budete sa tu okamžite cítiť ako doma.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita