Bratislava-Ružinov

Dizajnovo zariadený 2-izbový byt s balkónom v širšom centre

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový, dizajnovo zariadený byt s balkónom v tichej časti Ružinova plnej zelene.

 

Nehnuteľnosť prepracovaná do najmenších detailov. Dispozícia navrhnutá pod taktovkou skúseného architekta. Dôraz kládol najmä na kvalitu materiálov, modernú dispozíciu a úložné priestory. Všetko v modernom koncepte so zmyslom pre nadčasovú architektúru.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

celková plocha: 54 m2 (byt 50 m2, balkón 2 m2, pivnica 2m2 )

kompletná, dizajnová rekonštrukcia pod taktovkou skúseného architekta

kompletne moderne zariadený byt

kúpeľňa so sprchovým kútom s hladkým vstupom

samostatná toaleta

balkón

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- nový byt, ktorý po rekonštrukcii nebol obývaný

- kompletne zariadený novými spotrebičmi

- výborná rentabilita vloženej investície

- balkón - pokojná lokalita s peknými výhľadmi v Ružinove

- moderný prejav nehnuteľnosti s exkluzívnou atmosférou

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby so vstupným šatníkom. Postúpením chodbou je po pravej strane dispozične umiestnená samostatná toaleta a kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom. Na konci chodby sa priestor otvára do dennej časti, ktorá pozostáva z obývačky s pracovným kútom a jedálenskou časťou.Tento priestor pôsobí kompaktne, celistvo a poskytuje možnosti pre realizáciu každej činnosti, ktorá sa v tejto časti bytu má odohrávať a to relaxovanie, produktívna pracovná činnosť a stolovanie. V otvorenom, modernom koncepte je riešený prechod do kompletne zariadenej kuchyne s výstupom na balkón. Zo zadnej časti obývačky je vstup do veľkej spálne so šatníkovou skriňou a zrkadlom. Byt sa nachádza na 2. poschodí s výhľadom do tichého, zeleného vnútrobloku čo dotvára príjemný a celistvý dojem, ktorý vo Vás tento originálny byt zanechá.

 

Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží  v 9-podlažnom bytovom dome s výťahom. Bytový dom je zateplený, po kompletnej rekonštrukcii a výmene stupačiek.

 

VYBAVENIE BYTU:

- plastové okná

- podlahy vyrovnené nivelizačným poterom - vodeodolné kompozitné parkety

- v kúpeľni a na WC dlažba a keramický obklad

- na mieru vyhotovený nábytok od stolára

- kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi

- orientačné LED osvetlenie

 

LOKALITA:

Lokalita bratislavského Ružinova patrí k vyhľadávaným najmä kvôli pokojnému bývaniu s kompletnou občianskou vybavenosťou, no s veľmi dobrou dostupnosťou do centra mesta. Základná škola, potraviny, nemocnica sú vzdialené pár minút autom. V lokalite nájdete aj veľmi dobré podmienky pre aktívne športovanie kúsok od domu sa nachádza fitness centrum či nákupné centrum Retro.

 

CENA: 249 900 €

 

K cene bude pripočítaná provízia sprostredkovateľa.

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Jedinečná ponuka v rámci svojej kategórie či už z investičného pohľadu alebo ako vlastné bývanie.  Ak hľadáte byt, ktorým sa budete môcť popýšiť, tak ste ho práve našli. Bezkonkurenčné prevedenie interiéru ako z katalógu. Perfektná lokalita, výborná dostupnosť do všetkých častí hlavného mesta, výborný vklad peňazí pre mladého človeka. Navyše, byt je okamžite voľný a predáva sa so všetkým zariadením.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita