Bývanie v Apollo Residence bude drahšie

Prejsť na článok

 Záujemcovia o kúpu bytu či apartmánového bytu v projekte Apollo Residence majú posledné dni na to, aby využili príležitosť a rezervovali si svoje vysnívané bývanie za výhodné ceny.

Unikátny rezidenčný projekt Apollo Residence poskytne nadštandardné bývanie v atraktívnej lokalite nového moderného bratislavského centra pri Dunaji.  Ide o jednoznačne najkomornejší projekt nového bratislavského downtownu, a tak uspokojí práve tých záujemcov, ktorí chcú žiť s rytmom mesta, no nevyhovuje im anonymita a neosobnosť výškových budov. Niet teda divu, že vďaka kombinácii lukratívnej lokality, komornosti projektu, špičkového vyhotovenia, premyslených veľkorysých dispozícií a výhodných uvádzacích cien si už v období predpredaja získal bratislavský trh. Veď v predpredaji si už našlo viac ako 60 % bytov a apartmánových bytov svojich nových majiteľov! Po skončení predpredaja tak developer ohlásil očakávané zvýšenie cien bytov, apartmánov aj parkovacích miest.  

 

Stále je z čoho vyberať

Apollo Residence ponúka bývanie na najvyššej úrovni v v 1-izbových až 4-izbových bytoch a apartmánoch s vysokými stropmi. A k dispozícii sú stále všetky typy bytov a apartmánov – od praktických 1-izbových apartmánov až po 4-izbové byty s veľkorysým priestorom cez 170 m2. Navyše, keďže ide o rezidenčný projekt pred kolaudáciou, záujemca sa nemusí orientovať len podľa nákresov. Na vlastné oči sa môže presvedčiť o nadštandardnom vyhotovení a použitých prémiových materiáloch, získať pocit z priestoru a precítiť pocit z bývania v tomro projekte. Byty sú v predaji v zhotovení holobyt, no klient má možnosť nechať si ich dokončiť do štandardu či celkom dizajnovo dotiahnuť na mieru s pomocou služieb renomovaného interiérového dizajnéra.

 

Benefitov Apollo Residence je viac ako dosť

Nadštandardné vyhotovenie, prémiové materiály a až 3,5 m vysoké stropy v 81 bytoch a apartmánoch. Do detailov premyslené dispozície. Tepelné čerpadlá, podlahové kúrenie a predpríprava na stropné chladenie, murované tehlové vnútrobytové priečky, murované medzibytové priečky z akustických tehál so zvýšenou nepriezvučnosťou, hliníkové okná s izolačným 3-sklom a exteriérové žalúzie. Pre komfort bývania je samozrejmosťou inteligentná elektroinštalácia a smart technológia Niko Home Control, takže celý domov je možné ovládať dotykom na smartphone. Keďže na bezpečnosti záleží, vstupy do budovy, výťahov a schodíšť sú monitorované kamerovým systémom a zabezpečené elektronicky a bytový videovrátnik je napojený na služby recepcie. A určite poteší aj zelená vegetačná strecha prístupná obyvateľom rezidencií. Na nezaplatenie je aj lokalita nového bratislavského downtownu, ktorému prognostici na najbližšie desaťročia predpovedajú dynamický rozvoj.

 

Viac o projekte na www.apolloresidence.sk


17.10.2019

Nepremeškajte top ponuky

Získajte najnovšie správy a zaujímavé ponuky a nehnuteľnosti

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií