Bratislava-Staré Mesto

Prenájom lukratívneho 3-izbového bytu v historickom mestskom dome v Starom Meste

Ponúkame Vám na prenájom staromestský 3-izbový byt, situovaný na Čajkovského ulici, v pamiatkovej zóne miesta, ktorá sa vyznačuje súborom historických objektov, s tichou polohou a výbornou dostupnosťou do všetkých mestských častí.  

Historický dom z roku 1908 stelesňuje mestské bývanie na lukratívnej adrese s výhľadom na secesné fasády okolitých domov v priamej blízkosti Prezidentskej záhrady či Námestia slobody.  

Pôvodné vysoko kvalitne renovované dvere s kľučkami vo Vienna štýle do miestností, vysoké stropy so segmentovou klenbou a nové okná vyrobené podľa pôvodného stavu s trojsklom dodávajú tejto nehnuteľnosti nádych staromestskej exkluzivity.  Nad oknami sú osadené taktiež nové drevené žalúziové kastlíky vyrobené podľa pôvodného návrhu, ktoré zabezpečujú nie len tienenie a izoláciu v letných aj zimných mesiacoch, ale aj súkromie.  

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-rozloha: byt+ pivnica- 114, 78 m2  

-rozloha: garáž- 30,91 m2

-počet izieb: 3

-počet kúpeľní: 1

-počet WC: 1

-vysoké 3,30 m stropy  

TOP 5 VÝHOD:

-prémiová adresa

-veľkorysá výmera obytných izieb

-pôvodné drevené parkety, kvalitne renovované dverné a okenné výplne

-klasický staromestský charakter  

-praktické dispozičné riešenie s logicky členenými funkčnými zónami

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

Do bytu vchádzame cez vstupnú časť, tvorenú z predsiene. Po ľavej strane sa nachádza technická miestnosť/šatník, v pokračovaní sa priestor otvára a plynule nadväzuje na kuchynskú časť s oknom do pokojnej záhrady, prislúchajúcej k mestskému domu. Vpravo pozdĺž okna je umiestnená kuchynská linka, plne vybavená spotrebičmi, po ľavej strane miestnosti je priestor na jedálenský stôl. Z kuchynskej časti vchádzame do kúpelne s prirodzeným vetraním, toaletou, umývadlom a rohovou vaňou. Pozdĺž kuchynskej linky a v kúpeľni je podlahové vykurovanie. Ponad celý priestor vstupnej časti, kuchyne a kúpeľne sa rozpína historický strop so segmentovou klenbou, ktorý je jedinečným prvkom bytu a podčiarkuje jeho unikátnosť. Denná zóna pokračuje do hlavného obytného priestoru s dvojkrídlovými dverami, z ktorého je vstup do dvoch nadštandardne priestranných spální taktiež prechodných cez do detailu zrenovované dvojkrídlové dvere. Priestor hlavnej spálne je dvermi napojený a prístupný aj z kuchynskej časti.  

V súkromnom vnútrobloku k bytu prislúcha samostatná garáž s klenbovým stropom, umiestená pod bytovým domom s výmerou 30,91m2.  

LOKALITA

Lokalita ponúka jednoduchý a rýchly prístup do centra ako aj do ostatných mestských častí, v pešej dostupnosti je viacero vyhľadávaných kaviarní, barov a reštaurácií, prevádzky služieb a občianskej vybavenosti. V blízkosti domu sa nachádza park na Námestí slobody, ktorý aktuálne prechádza kompletnou revitalizáciou a bude poskytovať skvelé miesto na trávenie voľného času. Pár minút chôdze vás delí od prezidentskej záhrady či od jedného z najstarších bratislavských trhovísk na Žilinskej ulici.

CENA: BYT: 1 100 €/mesiac + 300 € (elektrina, plyn, správcovská spoločnosť) + 90 €/mesiac garáž. Prenájom garáže nie je podmienkou, byt sa prenajíma čiastočne zariadený.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku