Bratislava-Nové Mesto

Moderný 4-izbový byt s terasou a výhľadom na mesto

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj dizajnovo zariadený 4-izbový byt s terasou a výhľadom na mesto. Nehnuteľnosť sa nachádza na úpätí Koliby v modernej novostavbe. Projekt využíva svahovitosť pozemku bývalých viníc, čím vzniká zaujímavé architektonické riešenie. Rezidenčný komplex disponuje občianskou vybavenosťou a ponúka panoramatické výhľady na mesto.  Pri realizácii stavby bol kladený dôraz najmä na kvalitné materiály, veľkoryso riešený priestor, dostatok svetla, množstvo zelene a zachovanie intimity bývania.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- rozloha 125m2 / byt 104 m2 + terasa 17,87 m2 + pivnica 3,13 m2 /

- terasa s výhľadom na mesto

-  dizajnové zariadenie

- 2x priestranné parkovacie garážové státie

- nábytok vyhotovený na mieru

- kúpeľňa s vaňou a funkčným kútom

- kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou

- pivničná kobka.

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- lukratívna lokalita na Kolibe

- kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi na mieru

- terasa so súkromím a výhľadom na mesto

- moderná novostavba

- vynikajúca dostupnosť do centra mesta.

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Dispozícia nehnuteľnosti je funkčne riešená. Za vchodovými dvermi je logisticky riešená vstupná časť, kďe je umiestnený šatník na odkladanie kabátov a topánok. Po pravej strane sú umiestnené dve izby, detská izba a pracovňa s výhľadom do zeleného vnútrobloku. Z tohto bodu sa priestor otvára do dennej časti, ktorá je dispozične odčlenená od funkčnej zóny a nočnej časti bytu nábytkovou, dizajnovou stenou vyhotovenou na mieru. Dominantná denná časť pozostáva z moderne a dizajnovo zariadenej kuchyne, jedálenskej časti so stolovaním pre 6 osôb a obývačky s výstupom na terasu. Pozdĺž celej dennej časti sú okná s výhľadom do zelene a na mesto čo vytvára veľmi príjemnú atmosféru. Za nábytkovou stenou, ktorá odčleňuje funkčnú časť od dennej časti sú umiestnené dve kúpeľne. Jedna kúpeľňa s toaletou a sprchovým  kútom a druhá kúpeľňa s vaňou a funkčným kútom. Na konci chodby je manželská spálňa s pracovným stolom a výstupom na terasu. Terasa je veľkorysá a takmer 18 m2 je využitých na maximum. Bez problémov je možné umiestniť na terasu komfortné sedenie pre 4 osoby. Už sa len pohodlne usadiť a vychutnať si pohodovú atmosféru s výhľadom na mesto. 

 

VYBAVENIE BYTU:

- klimatizácia

- kuchynská linka so spotrebičmi

- plastové okná

- exteriérové hliníkové žalúzie 

- gauč

- vstavané skrine

- nábytková stena vyhotovená na mieru

- kompletné zariadenie

 

LOKALITA:

Lokalita bratislavskej Koliby je jednou z najlukratívnejších v Bratislave najmä vďaka spojeniu bývania v dosahu prírody, avšak len pár minút od centra mesta. Do 2 km od rezidenčného projektu nájdete všetky lákadlá života v meste – veľké obchodné centrá Polus a Central, množstvo reštaurácií, kaviarní, športovísk, školské aj predškolské zariadenia, banky, poštu, kino... Neďaleký podkolibský les a svahy Malých Karpát sú zase lákadlom pre milovníkov prechádzok a aktívne tráveného voľného času v prírode

 

CENA V RK

 

K bytu prislúchajú 2 parkovacie garážové státia v cene + 20 000 EUR za každé státie.

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Veľkometrážny byt v lukratívnej lokalite poskytuje dostatok priestoru, súkromia, veľkolepé výhľady a pohodu, ktorú v novom byte pocíti nový klient určite rád. Pri výstavbe sa nešetrilo na materiáloch a kvalitnom vyhotovení bytu a budovy. Byt sa predáva kompetne zariadený dizajnovým nábytkom a príslušenstvom. 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku