Bratislava-Nové Mesto

Viladomy Koliba

Život v Unikátnom komplexe

Viladomy vo viniciach je architektonicky nadčasový projekt dvanástich moderných domov v súkromnom areály s maximálnym dorazom na funkčnosť, výhľady a priestor. Viladomy vám ponúkajú všetky výhody bývania v byte skĺbené s priestorom a benefitmi rodinného domu pričom ste v tichej lokalite plnej zelene s okamžitou dostupnosťou do centra mesta.

Bývať v byte, alebo v dome? V prírode či v meste?

V rezorte dvanástich unikátnych objektov si môžete vybrať 5 alebo 6-izbové domy s plochou od 140 do 200 m2 s pozemkami o rozlohe až 330 m2. Oceníte najmä bezpečný areál s podzemným parkovaním z ktorého vojdete priamo suchou nohou do svojho viladomu, relax na vlastnej záhrade, možnosť osadenia vonkajšieho bazéna či strešnej jakuzzi, nerušené výhľady na panorámu hlavného mesta s juhozápadnou orientaciou aj tichú lokalitu Bratislavskej Koliby. Viladomy vo viniciach sa predávajú v stave WHITE WALLS, s podlahovým kúrením, stropným chladením Rehau a tepelným čerpadlom. Samozrejmá je aj možnosť dokončenia interiéru na kľuč od naších špičkových dizajnérov z BLZK architekti. Rezort bude vybavený optickým pripojením na internet.

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Viladomy Koliba medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

 

Nepremeškajte ponuku