Bratislava-Ružinov

Unikátny 3 - izbový byt pri Lesoparku s veľkorysou terasou a výhľadom na les

Ponúkame na predaj krásny dizajnový 3 izbový byt v zrekonštruovanej historickej vodárni na Brezovej ulici. Nehnuteľnosť o rozlohe 147,82 m2 vrátane loggie a terasy je situovaná na 1 poschodí bytového domu s výhľadom do Lesoparku. Byt má skvelú dispozíciu, je moderne zariadený dizajnovým nábytkom vyrobeným na mieru s množstvom úložného priestoru. Byt očarí presvetleným vzdušným prestorom vďaka vysokým stropom . V byte sa nachádza aj funčný krb, ktorý dodáva priestoru neobyčajné čaro.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

 

- celková úžitková plocha:  147,82  m2

 

- plocha bytu: 97,40 m2

 

- plocha terasy: 46,86 m2

 

- plocha loggie: 3,56 m2

 

-  vstupná hala, hlavná spálňa, detská izba, priestranná kúpeľňa, technická miestnosť, priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou a jedálenskou častou , samostatné WC,  loggia a terasa.  

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

 

- vynikajúca lokalita plná zelene

 

- veľkorysá denná časť s výhľadom do zelene

 

- nové dizajnové prevedenie interiéru

 

- perfektná dispozícia

 

- dobré parkovanie

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

 

Zaujímavým prvkom bytového domu je industriálne prevedenie interiéru vchodu a schodiska s výťahom. Ide o uzavretý areál. Po vstupe do bytu sa rozprestiera vstupná chodba so samostatným WC a prechodom do hlavnej dennej časti ako aj prepojenie s nočnou časťou. Perfektne dispozičné rozdelená obývačka s kuchyňou a jedálňou s výstupom na loggiu a terasu, dopĺňa priestor s knižnicou a krbom.  Kvalitný  interiér s modernými prvkami pôsobí priestranne, pričom výhľad do tichého vnútrobloku a korún stromov vytvára výnimočný pocit súkromia a domácej pohody. Kuchynská časť je plnohodnotne využitá a presvetlená.  Pri vtupe do bytu je z chodby vstup do spálne. Spálňa disponuje tiež výstupom na priestrannú terasu. Po ľavej strane od vstupu sa nachádza detská izba a veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom.  Bonusom bytu je technická miestnosť a priestranná chodba, ktorá patrí k bytu. Na poschodí sa nachádza iba jeden byt. Byt sa predáva kompletne zariadený.

 

LOKALITA:

 

Brezová ulica sa nachádza v obľúbenej časti Ružinova, miestnej časti Vrakuňa a je známa aj tým, že sa pri nej nachádza známy Lesopark. Ulica je tichá, s dobrou dostupnosťou z dvoch strán.   Do 10 minút jazdy autom sa dostanete do centra mesta, alebo na obchvat.

 

Veľkým plusom je taktiež uzavretý areál. Ak hľadáte nadštandardné a dizajnové bývanie v jedinečnej lokalite, tento byt je stvorený práve pre vás.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku