Bratislava-Lamač

Moderný 6-izbový rodinný dom vo vynikajúcej lokalite

 Ponúkame exkluzívne na predaj  moderný 6- izbový rodinný dom s dvojgarážou v obľúbenej časti Bratislavy/ Lamač.


Táto ponuka predstavuje prémiové bývanie pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o starú časť Lamača - Segnáre ,ktorá leží v tichšej časti bratislavského Lamača s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta. 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
- celková plocha pozemku : 555 m2
- zastavaná plocha: 182 m2
- obytná plocha 243 m2
- hrubá stavba s možnosťou dokončenia na kľúč
- projekt s platným stavebným povolením
- možnosť pokračovať podľa navrhnutého projektu a vizualizácie

- stavebný denník 
- všetky IS na pozemku 
- optika UPC
- materiál tehla 
- stropná konštrukcia je železobetónový monolitický strop
- strecha s rôznou výškou hrebeňa s betónovými škridlami
- okná sú plastové s izolačným trojsklom
- prístupnosť k pozemku je po asfaltovej ceste

TOP 5 VÝHOD DOMU:
- veľkorysý obytný priestor o rozlohe až 243m2
- žiadaná a výnimočná lokalita rodinných domov v Bratislave
- neobmedzené možnosti pre voľnočasové aktivity
- detailne premyslené dispozičné riešenie
- vynikajúca občianska vybavenosť a turistická

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Dom o rozlohe 243 m2 má nadštandardnú dispozíciu 6-izbového domu v krásnej časti Lamača /Segnáre. Vchádzame do priestrannej vstupnej chodby ktorá má  hneď po pravej strane miestnosť na  samostatný šatník, ktorý je zároveň aj prechodom do/z garáže. Po ľavej strane zo vstupnej haly sa nachádza priestranná hosťovská izba, ktorá disponuje samostatnou kúpeľňou . Medzi vstupnou halou a obývacím priestorom je schodisko na 2NP. Doménou tohto domu je atraktívny a presvetlený priestor celého priestoru a hlavne obývacej časti s veľkoformátovými oknami orientovanými do slnečnej záhrady. Z obývacej izby po pravej strane vchádzame do kuchynskej miestnosti s jedálňou. Za jedálňou sa nachádza tzv. komora, z ktorej sa dostaneme do technickej miestnosti s práčovňou. Tento dom skutočne ponúka detailne premyslenú dispozíciu výnimočného bývania. Na 2NP je priestranná chodba, 4 izby, 2 kúpeľne a jeden šatník. Ich dispozícia je veľmi logická a praktická. Od schodiska po ľavej strane sú dve izby medzi ktorými je kúpeľňa , od schodiska priamo pred vami je ďalšia kúpeľňa, ktorá je určená pre dve izby na pravej strane od schodiska. Ak prichádzate do domu cez dvojgaráž , dostanete sa do obytnej časti domu cez šatníkovú miestnosť vstupnej haly. Po pravej strane garáže je miestnosť určená na náradie v prepojení s ďalším priestorom zvlášť na bicykle. Z tejto hobby miestnosti je aj výstup na pozemok , čo je fantastické riešenie, keďže nemusíte s bicyklami prechádzať okolo áut a máte k nim rýchli prístup a jednoduchú manipuláciu.

LOKALITA:
Pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej časti LAMAČA, hneď na jeho začiatku tzv. Starý Lamač.
Výhodou tejto lokality je najmä pokoj, ktorý ponúka okolitá príroda. Nachádzajú sa tu len nízko podlažné rodinné domy, málo frekventované ulice a výborná dostupnosť do centra mesta, či okolitých mestských častí. V tejto časti Lamača Vám určite nebude nič chýbať. Občianska vybavenosť je tu dokonalá. Materské škôlky, základné aj stredné školy, zdravotné stredisko, športová hala, plaváreň, pošta, banky, úrady, potraviny, obchody, reštaurácie, kaviarne. Absolútne všetko čo moderná rodina potrebuje. Napojenie na všetky smery MHD alebo autom. Táto lokalita ponúka okrem oddychu a relaxu aj široké športové a turistické vyžitie vďaka dostupnej prírode v pešej dostupnosti.

CENA: INFO V RK
V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Názor FEDORS Group:
Exkluzívny slnečný dom je projektom modernej architektonickej stavby navrhovaný architektmi z NED ateliéru pre tých najnáročnejších klientov.
Tento dom má dispozíciu premyslenú do najmenšieho detailu, pričom ponúka všetko čo má ponúkať lukratívne bývanie v 21. storočí. Dom sa predáva v štádiu hrubá stavba, preto môžete naplno využiť vaše predstavy o vysnívanom bývaní, alebo môžete využiť možnosť individuálneho dokončenia domu na kľuč podľa vizualizácie projektu.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita