Bratislava-Staré Mesto

Výnimočný veľkometrážny byt v súkromnom areáli

FEDORSGROUP VÁM PONÚKA VÝNIMOČNÉ BYTY PRE VÝNIMOČNÝCH ĽUDÍ

Jedinečný projekt na jednom z posledných voľných slnečných pozemkov na hradnom kopci a zároveň v centre mesta. Byty v mestských vilách umiestnených vo vlastnom parku s bazénom a nádherným výhľadom na Dunaj. Projekt je certifikovaný ako ultranízkoenergetický dom.

 

LUXUSNÉ BÝVANIE POD BÔRIKOM

Nový rezidenčný projekt prináša do Bratislavy luxusné bývanie, ktoré má hneď niekoľko atribútov výnimočnosti. Je výnimočný svojou polohou v lokalite Machnáč na bratislavskom hradnom kopci, ktorá patrí medzi najprestížnejšie v hlavnom meste, a takisto svojím konceptom, ktorý kladie dôraz na najvyššie štandardy, na zelené riešenia, a absolútne súkromie.

 

CHARAKTERISTIKA BYTU:

Podlahová plocha bytu 153,09m2

Podlahová plocha balkóna 11m2

Počet izieb 5

Byt sa predáva v stave holobyt

K bytu je možné prikúpiť až dve parkovacie státia priamo pred vchodom do bytu(cena 20.000,-/státie)

 

EXKLUZÍVNA LOKALITA V STAROM MESTE

Lokalita Bôrik patrí medzi najreprezentatívnejšie v mestskej časti Bratislava-Staré Mesto. Ste tu obklopení prírodou a pritom stále v kontakte s mestským životom.

 

ABSOLÚTNE SÚKROMIE V UZAVRETEJ BEZPEČNEJ KOMUNITE

Uzavretý rezidenčný komplex, v ktorom sa nachádza len 12 bytov v 4 domoch, je zárukou toho, že si svoje bývanie užijete v absolútnom súkromí a bezpečí.

 

NÁDHERNÝ VÝHĽAD NA ZELENÉ ÚDOLIE DUNAJA

Bývanie na bratislavskom hradnom kopci prinesie potešenie aj pre vaše oči. Každý deň sa vám otvorí nádherná panoráma siahajúca od mosta Lafranconi cez zelené údolie Dunaja,  hrad Hainburg an der Donau a Karlovu Ves.

 

VLASTNÝ BAZÉN SO ZELENOU ZÁHRADOU

Len málokde v strede mesta nájdete bývanie s vlastným parkom a relaxom v zeleni pri bazéne. To všetko sú výhody, ktoré posúvajú komfort na celkom inú úroveň.

 

CELÉ POSCHODIE IBA PRE VÁS

Rezidenčný projekt Pod Bôrikom vám ponúka unikátne 360° byty, aké sú v Bratislave ozajstnou raritou. Znamená to, že na každom poschodí je vždy len jeden byt.

 

ŠPIČKOVÉ TECHNOLÓGIE A RIEŠENIA

Celkové riešenie je zamerané na vysoký štandard použitých materiálov a technológií, s ohľadom na energetickú úspornosť s využitím obnoviteľných zdrojov, na ekológiu a na kvalitu životného prostredia. Internorm, Fundermax, Schindler, Viessmann, Renson, ABB, Hörmann… sú zvučné mená so zárukou najšpičkovejšej kvality.

 

EKOLOGICKÉ A EKONOMICKÉ RIEŠENIA

Zelené strechy, ktoré na objektoch vznikajú, prevyšujú svojou výmerou zastavanú plochu a poskytujú budúcim majiteľom najvyššiu kvalitu bývania v zeleni. Tepelné čerpadlá zabezpečujú ekologické a ekonomické kúrenie a chladenie po celý rok z obnoviteľných zdrojov. Ultanízkoenergetické riešenia. Zastavanosť je len 20%, 80% pozemku slúži pre relax a voľný čas v krásnom prostredí.

 

INTELIGENCIA A BEZPEČNOSŤ

Inteligentý systém meria, sníma a riadi poveternostné podmienky a teploty vonku aj v byte, reguluje a ovláda žalúzie a šetrí energiu. Priebežne sníma a informuje online prostredníctvom aplikácie v mobile o spotrebe médií a poruchách. Je pripravený ovládať svetelné scény, vypínače, spotrebiče podľa želania klientov. Bezpečnosť v garáži zabezpečujú požiarne a pohybové čidlá napojené na signalizáciu, v bytoch je príprava na vlastnú zabezpečpovciu ústredňu a celý areál je snímaný 5 prehľadovými kamerami. Videovrátniky a biometrické snímače na vstupných dverách a výťahoch umožňujú naprogramovať a kontrolovať vstup do objektu, domu a bytu.

 

K cene bytu je potrebné pripočítať sprostredkovateľskú províziu.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku