Bratislava-Nové Mesto

Štýlový 2-izbový byt s terasou a výhľadom na hrad v obľúbenom projekte Pri Mýte

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj dizajnový 2-izbový byt v projekte Pri Mýte, ktorý predstavuje ideálnu kombináciu moderného mestského bývania, príjemného prostredia plného zelene a jednoduchej dostupnosti do všetkých mestských častí. 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-rozloha: byt - 52,29 m2 

-rozloha: loggia – 7,23 m2 

-9. podlažie z celkových 11

-počet izieb: 2

-počet kúpeľní: 1

-počet WC: 1

-možnosť kúpy 1x podzemné parkovacie státie 

-1x pivničná kobka 

-klimatizačná jednotka s vývodom na streche bytového domu 

-kvalitné drevené podlahy v interiéri

-terasové dosky z termodreva

-kamenná pracovná doska na kuchynskej linke

TOP 5 VÝHOD:

-jedinečne zariadený byt s citom pre detail plný dizajnérskych prvkov 

-mimoriadne obľúbený a kvalitný rezidenčný projekt od renomovaného developera

-juho-západná orientácia s výhľadom na Bratislavský hrad a rozrastajúci sa mestský downtown

-príjemná výmera loggie s charakteristicky riešenými tieniacimi panelmi 

-pokojná a tichá zóna bytového domu aj napriek centrálnej polohe 

DISPOZÍCIA: 

Do bytu vchádzame cez vstupnú chodbu, kde je v zádverí umiestnená hlboká vstupná šatníková skriňa s veľkorysým úložným priestorom a práčkou. Po pravej strane je vstup do kúpeľne s veľkoformátovým obkladom, vaňou, toaletou a umývadlom so skrinkou. Príjemným prvkom je svetlík, osadený v priečke medzi spálňou a kúpeľnou, čo zabezpečuje prívod denného svetla aj do tohto priestoru. Spálňa je riešená vzdušne s francúzskym balkónikom, manželskou posteľou, komodou, šatníkovou skriňou a pracovným stolom. Priestranná loggia so sedením je prístupná z priestoru obývacej izby, ako aj zo spálne. Výrazným a zaujímavým prvkom sú metalové perforované tieniace panely umožňujúce regulovať mieru súkromia a tienenia v priestoroch lodžií. Hlavnú dennú zónu tvorí obývacia miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou. Nadčasovo riešená kuchynská linka s použitím rovnakého obkladu ,ako aj v kúpeľni, je plne vybavená spotrebičmi. Na pracovnej doske kuchynskej linky bol použitý kameň. Otvorený priestor medzi obývacou a kuchynskou časťou dopĺňa okrúhly jedálensky stôl so sedením pre štyri osoby. V celom priestore bytu prebieha fúzia viacerých štýlov skompaktnených do jedného harmonického celku. Dispozične vhodne osadená klimatizačná jednotka na rozhraní dennej a nočnej zóny pokrýva celý priestor bytu. Vývod klimatizačnej jednotky je umiestnený na streche bytového domu, čím sa nenarúša ucelený vizuál na loggii. 

LOKALITA

Obľúbená lokalita s priaznivou polohou v blízkosti Račianskeho mýta je ideálna pre ľudí, ktorí chcú bývať a žiť v centre diania, no s dostatkom vnútroblokovej zelene a parkov. Pri Mýte je jedinečný projekt mestského bývania, určený ľuďom, ktorí preferujú mestský životný štýl a chcú mať všetko na dosah. Skvelá poloha projektu vám umožní naplno využiť všetky benefity spojené s bývaním neďaleko centra. Pri Mýte sa nachádza príjemný mix drobných retailových priestorov a obchodného domu Central, v ktorom vybavíte všetko od pošty, až po banku. Lokalita je zárukou množstva voľnočasových aktivít a dopravný uzol na Račianskom Mýte sa postará o dostupnosť vo všetkých smeroch. 

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby spoločnosti FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku