Bratislava-Staré Mesto

Fantastická rodinná vila s veľkorysým pozemkom

FEDORS GROUP ponúka na predaj modernú rezidenčnú vilu priamo v srdci Bratislavy. Nehnuteľnosť sa nachádza na Korabinského ulici, v jednej z najvychytenejších a  najoblúbenjších lokalít Bratislavy. Unikátna poloha nehnuteľnosti zaručuje súkromie, jedinečný komfort bývania, výbornú dostupnosť do mesta a aj na bratislavský obchvat. Táto novostavba upúta nielen modernou architektúrou, ale aj do detailov premyslenými dispozičnými riešeniami a kvalitou prevedenia a zariadenia.

 

Vila sa nachádza na veľkorysom pozemku s dospelou, starostlivo upravenou zeleňou. Ideálna juhozápadná orientácia zaručuje dokonalé presvetlenie celého domu, čo zabezpečujú veľkoformátové presklenia takmer vo všetkých priestoroch domu. 

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA

- obytná plocha 334,06m2 + terasy 15,73m2

- pozemok 650m2

- ideálna juho-západná orientácia

- 4 spálne

- 3 šatníky

- 3 kúpeľne

- garáž pre 2 autá

- veľká pivnica

- kompletne zariadený dizajnovým nábytkom

- záhrada s dospelou zeleňou

 

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

Nehnuteľnosť má dve nadzemné podlažia a je aj kompletne podpivničená. 

Na prízemí, sa okrem priestrannej garáže pre dve autá, nachádza zádverie so šatníkom,  veľkorysá obývačka s jedálňou a kuchyňou. Samozrejme kúpeľňa a sociálne zariadenie. Ďalej je na prízemí rodičovská spálňa s vlastným šatníkom a kúpeľňou. Zo všetkých priestorov je možnosť výstupu do záhrady. 

Na poschodí sa nachádzajú tri detské izby, dva šatníky, veľká kúpeľňa a samostatné sociálne zariadenie. Z izieb je výstup na dve terasy s výhľadom.

V suteréne sú technické miestnosti, ako aj veľká otvorená miestnoť ktorá slúži ako herňa, prípadne fitko. 

 

NÁZOR FEDORSGROUP:

Táto nehnuteľnosť stelesňuje všetko čo si dnešný moderný človek môže želať. Atraktívna moderná architektúra, premyslená dispozícia, veľkorysý priestor bez zbytočných hluchých miest. Nie je prehnane veľká, zároveň ponúka dostatok priestoru v izbách, úložných priestoroch, parkovaní ako aj v exteriéry na krásnom zelenom pozemku. 

Ideálnu má taktiež polohu. Hradný kopec, konkrétne Korabinského ulica ponúka kľudné, tiché bývanie, v priamom dotyku s prírodou, s výbornou dostupnosťou na obchvat, ako aj do mesta. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť a služby.

 

Ťažko by ste dnes na trhu  hľadali atraktívnejšiu nehnuteľnosť. Táto spĺňa aj tie najnáročnejšie kritériá. Za nás určite ideálna voľba.

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku