Bratislava-Rača

Luxusný rodinný dom s bazénom a saunou v Rači

Ponúkame Vám exkluzívne  na predaj luxusný 4/5/6-izbový rodinný dom, v ktorom sa spája luxus, ticho, relax a úžasný výhľad na panorámu Bratislavy. Nachádza sa v obľúbenej časti Rači v bezprostrednej blízkosti prírody.

 

Pokiaľ milujete originálne nehnuteľnosti a wellness, sauny, krásne priestory a máte cit pre detail, tak práve ste našli Vás nový dom snov. Túto nehnuteľnosť charakterizujú špičkové materiály, značkový nábytok od módnych dizajnérov, krásny exteriér domu, originálne dispozične riešený interiér domu a čerešničkou na torte je exteriérová sauna s výhľadom na Bratislavu a samostatne stojaci plavecký bazén, ktorý Vám vďaka špeciálnemu čerpadlu nezamrzne ani v tých najtuhších mrazoch.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- rozloha: dom - 366 m2 (vrátane terás, interiér 238,56 m2), pozemok - 536 m2

- parkovanie pre 3 autá

- počet izieb: 4, možnosť zmenou dispozície prerobiť až na 6-izbový dom

- počet kúpeľní: 2 (2x sprchový kút, 1x samostatne stojaca vaňa)

- počet WC: 3

- samostatná technická miestnosť na prízemí (1PP)

- samostatná práčovňa na druhom poschodí (2NP)

 

TOP 5 VÝHOD:

- jeden z najoriginálnejších domov na Slovensku

- nádherný výhľad na panorámu Bratislavy

- špičkové materiály a značkové zariadenie od prestížnych dizajnérov

- samostatne stojaci plavecký bazén (12,5m x 4,5m) s tepelným čerpadlom a sauna

- samostatná terasa na streche domu s výmerou 100 m2

 

VYBAVENIE:

- Kuchyňa a šatník z luxusného dreva Makassar

- originálna talianska žula v kuchyni (pôvod: Taliansko)

- schody z kameňa (pôvod: Taliansko)

- sedačky, stoličky a postele Versace

- jedálenský stôl Fendi

- nábytok Hermés

- kuchynská linka elektronicky ovládateľná so vstavanými spotrebičmi Siemens, nosnosť zásuviek 30 ton

- celý dom klimatizovaný klimatizáciami značky Toshiba

- veľkoformátové bezpečnostné okná  s izolačným trojsklom značky Cortizo

- bezpečnostný systém Jablotron

- drevené parkety so strieborných prachovým posypom

- všetok nábytok vyrábaný na mieru pre tento konkrétny dom

- bezfalcové interiérové dvere

- batérie značky Hansgrohe

- sanita značky Laufen

- v celom dome bezúdržbové LED-svietidlá

- benátsky štuk San Marco

 

Tento 4-izbový rodinný dom (s možnosťou prerobiť až na 6-izbový) ponúka veľkoryso dimenzované priestory a originálne architektonické a dizajnové riešenia v každej časti tejto nehnuteľnosti. Má prevažne južnú orientáciu, takže dom je krásne presvetlený a zároveň sú všetky miestnosti klimatizované klimatizáciami značky Toshiba v zlatom vyhotovení. Samozrejmosťou je podlahové kúrenie v celom dome s možnosťou regulácie teploty jednotlivých zón. Dom je zabezpečený systémom Jablotron, kamerovým systémom, videovrátnikom s uhlom videnia 180 stupňov, pričom všetko máte non-stop pod kontrolou vo svojom mobilnom telefóne. V celom byte sú drevené podlahy so strieborným prachom od prémiového rakúskeho výrobcu podláh. Jednou s najväčších radostí bude určite čas strávený v exteriéri, kde jedinečnú nálada či už pri wellness alebo večernom stretnutí s priateľmi dotvára špičkové LED osvetlenie. Túto atmosféru dotvára aj kvalitný nábytok v okolí bazéna.

 

Do areálu rodinného domu sa vchádza cez vstupnú bránu, za ktorou je priestor na parkovanie niekoľkých automobilov. Ocitnete sa na rozhraní vstupu do domu a terasy susediacej s bazénom. Dom má tri poschodia. Do domu sa dostanete buď cez prízemie (na pôdoryse označené ako 1PP), alebo cez prvé podlažie, pričom tento vstup je myslený ako hlavný vstup do domu (na pôdoryse označené ako 1NP). Ak prichádzate do domu cez hlavný vchod na 1NP, ocitnete sa vo vstupnej hale, odkiaľ vedú schody dole po pravej strane, vedľa je samostatné WC, chodba tvorená zadnou časťou kuchyne a vstavanými zrkadlovými skriňami, cez ktorú sa dostanete k ďalšiemu schodisku smerom hore. Z tejto vstupnej haly sa ale najmä dostanete do dominanty tohto domu, a tým je veľkorysý priestor s luxusnou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, elektronickým ovládaním a podsvietením, samostatným kuchynským ostrovom, jedálenským stolom a obývacou časťou s neskutočným gaučom v trendy kráľovsky modrej farbe. Tento priestor podčiarkuje terasa po celej dĺžke domu, z ktorej sa schodíkmi môžete dostať do záhrady, k saune a bazénu. Pokiaľ z tohto centrálneho poschodia pôjdete po schodoch dole, nájdete tu samostatnú kúpeľňu s WC a sprchovým kútom v krásnom čierno-zlatom prevedení. Nasleduje rozľahlá technická miestnosť, kde je umiestnená špičková technika pre bazén. Smerom do záhrady sú lokalizované dve izby, ktoré môžu byť využívané buď ako detské izby, alebo ako hosťovská izba a spoločenská miestnosť, ktorá sa dá posuvnými dverami otvoriť a bezbariérovo prepojiť s exteriérom domu, pričom môže slúžiť ako bar, letná kuchyňa, oddychová relax zóna k wellness a podobne. Pokiaľ sa ale rozhodnete ísť hore, dostanete sa do ideálneho sveta - obrovská master bedroom vznikla spojením dvoch samostatných izieb. Master bedroom má v tomto prípade aj skutočne master posteľ o šírke 250cm, taktiež vo vyhotovení kráľovsky modrej od značky Versace. Nasleduje kúpeľňa s WC, bidetom, sprchovým kútom, samostatne stojacou vaňou a dvomi umývadlami. Za normálnych okolností by bola tretia miestnosť využívaná ako izba, ale momentálne slúži ako šatník pre master bedroom. Na tomto poschodí je aj samostatná práčovňa. Z tohto poschodia sa dostanete po schodoch hore na strechu, kde na celom pôdoryse domu je terasa, ktorú môžete využiť podľa svojich preferencií.

 

Exteriér domu Vám bude robiť neuveriteľnú radosť, pretože tu máte kryté časti, otvorené časti, prepojenie s dvomi úrovňami domu, priestor na opaľovanie okolo bazéna, naozaj veľký a kvalitne postavený bazén na užitie si letných teplých dní s množstvom priateľov. Naopak v zime keď napadne sneh, máte dokonalé privátne wellness centrum s veľkou saunou z ktorej si užijete s Vašou polovičkou výhľad na Bratislavu, bazén bude slúžiť ako ochladzovací bazén, pretože vďaka kvalitnej technike môžete udržiavať teplotu vody nad bodom mrazu, a oddýchnuť si môžete v jednej z miestností domu. 

 

LOKALITA:

V kopcoch nad Račou, v lone prírody pod lesom, peši na Račianske vinobranie, na skok do Grobu na kačicu s lokšami, s perfektnou prístupovou cestou v akomkoľvek počasí, autom kúsok na nový Bratislavský obchvat. Ale to najdôležitejšie, čo Vám táto lokalita ponúka je súkromie, ticho, kvalita a skutočný komfort bývania vo výnimočnom rodinnom dome.

 

CENA:

1.490.000 EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby spoločnosti FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku