Bratislava-Staré Mesto

Veľkorysý 4-izbový byt s vysokými stropmi v blízkosti Námestia Slobody

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj staromestský 4-izbový byt,  situovaný na Leškovej ulici, v pamiatkovej zóne miesta, ktorá sa vyznačuje súborom secesných historických objektov, s tichou a výbornou polohou. 

Drevené parkety, vysoké stropy, umelecké diela či dizajnový nábytok v takmer každej časti bytu dodávajú tejto nehnuteľnosti nádych staromestskej exkluzivity.

Pôvodné dvojkrídlové dvere do miestností, vysoké okná siahajúce od stropu s výhľadom na historické fasády okolitých domov stelesňujú mestské bývanie na prémiovej adrese a podčiarkujú celkovú atraktívnosť nehnuteľnosti v blízkosti Prezidentskej záhrady.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-rozloha: byt-150,25 m2

-počet izieb: 4

-počet kúpeľní: 1

-počet WC: 1

-vysoké 3,45 m stropy 

TOP 5 VÝHOD:

-exkluzívna lokalita

-veľkorysá výmera bytu s priestrannými izbami

-drevené parkety

-klasický staromestský charakter

-praktické dispozičné riešenie s logicky členenými funkčnými zónami

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

Do bytu vchádzame cez pôvodné repasované dvojkrídlové dvere do vstupnej časti tvorenej z predsiene. Po pravej strane sa nachádza technická miestnosť s odkladacím priestorom a priestranná izba, ktorá momentálne slúži ako pracovňa. Po ľavej strane predsiene sa nachádza samostatná toaleta s umývadlom a práčkou. Pokračujeme do dennej zóny tvorenej z jedálenskej časti so stolom a kuchynskou linkou, plne vybavenou spotrebičmi. Priestor je napojený na priestranný balkón so sedením, orientovaný do tichého vnútrobloku a poskytuje ničím nerušený oddych. Denná zóna pokračuje do obývacej časti situovanej dispozične funkčne oproti jedálni. Dominantou tohto priestoru je klavír vložený na stred miestnosti a tvorí ústredný prvok spolu s rohovým krbom. Nočnú zónu tvorí izba orientovaná do vnútrobloku a  hlavná spálňa s walk-in šatníkom, oddeleným od priestoru ľahkou priečkou po celej dĺžke izby.  Kúpeľňa je prirodzene vetraná oknom, pozostávajúca z rohovej vane so sprchovou hlavicou a umývadlom so skrinkou. 

V byte bola uskutočnená kompletná rekonštrukcia, ktorá spočívala v zavedení novej elektroinštalácie, kúpeľne, WC, kuchyne,  repasované boli interiérové a vchodové dvere, vybudovaný bol krb a šatník v jednej izbe, osadený plynový kotol s ohrevom teplej vody a osadená bola klimatizácia v izbách a v kuchyni.  

Byt predstavuje vhodnú voľbu aj na podnikateľský priestor. 

Parkovanie je možné priamo na ulici formou rezidentského parkovania.

Lokalita ponúka jednoduchý a rýchly prístup do centra ako aj do ostatných mestských častí, v pešej dostupnosti je viacero vyhľadávaných kaviarní, barov a reštaurácií, prevádzky služieb a občianskej vybavenosti. V blízkosti domu sa nachádza park na Námestí slobody, ktorý aktuálne prechádza kompletnou revitalizáciou a bude poskytovať skvelé miesto na trávenie voľného času. Pár minút chôdze vás delí od Prezidentskej záhrady či od jedného z najstarších bratislavských trhovísk na Žilinskej ulici.

V cene bytu sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho a hypotekárneho servisu.

CENA: V RK

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku