Bratislava-Ružinov

Unikátny dizajnový Penthouse so strešnou terasou a najkrajšími výhľadmi v Bratislave

Ponúkame na predaj Luxusný 4 izbový penthouse s obrovskou strešnou terasou a krásnymi výhľadmi na dominanty Bratislavy. Nadštandardný penthouse s výťahom, z ktorého sa vstupuje priamo do bytu na siedmom poschodí novej a modernej budovy môžeme považovať vrámci Bratislavy za unikátny skvost. Byt má minimalistický dizajn kombinovaný nadčasovou eleganciou a vďaka svojej modernej dispozícii a 3 metre vysokým stropom ponúka vzdušný pocit slobody a dokonalého súkromia. 

Penthouse je zariadený prvotriednymi materiálmi a špičkovým dizajnovým vybavením najznámejších svetových značiek. V byte sú nádherné drevené parkety s podlahovým kúrením. Veľkorysé sklo - hliníkové posuvné okná zabezpečujú vzdušnosť a ľahkosť bytu. Čo sa týka osvetlenia, značky ako napríklad Artemide, Flos a Prolicht sú zaručene pútavými architektonickými prvkami v interiéri, aj na terase. V obývacej izbe je moderný závesný Focus krb, nábytok BoConcept a televízor Bang&Olufsen. Kuchyňa je vybavená špičkovými spotrebičmi: Gaggenau, Miele (sporák, kávovar, 2x chladnička, 2x mraznička, umývačka riadu, práčka a sušička). Luxusné vodovodné batérie značky Axor a Hansgrohe a umývadlá Kaldewei so zabudovaným audiom systémom sú dominantnými prvkami v kúpeľniach.

Byt je obkolesený 300 m2 veľkou strešnou terasou s panoramatickým výhľadom. Na streche sa nachádza záhrada s automatickým zavlažovaním ovládaným cez WiFi a niekoľko desiatok stromov. Podlaha terasy je vyrobená z vysoko odolného brazílskeho dreva Garapa. Nachádza sa tu aj gril značky Quangarden, dizajnová exteriérová sedačka a exteriérový nábytok z radu Cane, bioklimatická pergola, chill-out zóna a špičková vírivka Softub. Terasa ponúka 360-stupňový pohľad na Bratislavský hrad, Slavín, Kolibu, Staré Mesto a ďalšie dominanty mesta.

Vnútorné nádvorie rezidencie Meinl pozostáva zo súkromnej záhrady s detským ihriskom a dostatkom zelene, prístupný len pre obyvateľov. Objekt obsahuje aj recepciu 24/7. Penthouse zahŕňa dve parkovacie miesta v podzemnej garáži, prístupné výťahom priamo do bytu. Rezidencia sa nachádza v tichej, stromami lemovanej bočnej ulici na hranici Starého Mesta. Neďaleko nájdeme Centrál - nákupné centrum, reštaurácie, kaviarne, športové zariadenia, zdravotníctvo, školy a parky. 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku