Bratislava-Nové Mesto

Unikátny a nadčasový rodinný viladom s terasami a záhradou

Ponúkame na predaj lukratívny 4 izbový rodinný penthouse s priestrannou záhradou a panoramatickým výhľadom na Bratislavu v novom rezidenčnom projekte v lukratívnej časti Koliby.

 

Exkluzívny južne orientovaný byt je súčasťou novej modernej a architektonicky nadčasovej zástavby rodinných domov. Nehnuteľnosť o rozlohe 141 m2 s dvoma terasami(16 a 45M3) ktoré dopĺňa záhrada o výmere 108 m2 má dispozíciu premyslenú do najmenšieho detailu pričom ponúka všetko čo má ponúkať lukratívne bývanie v 21. storočí. Terasy a okná ponúkajú úchvatné výhľady na mesto a záhrada poskytuje dostatok priestoru a súkromia na rôzne rodinné aktivity.

 

Penthouse bude obsahovať vysoký štandard technického vybavenia ako stropné chladenie, podlahové kúrenie, vonkajšie žalúzie, kvalitné veľkoformátové hliníkové okna najvyššej kvality ci zelenú strechu. Interiérový priestor sa predáva v stave WHITE WALLS a preto môžete naplno využiť vaše predstavy o vysnívanom bývaní, alebo môžete využiť možnosť individuálneho dokončenia bytu na kľuč od Bratislavskej prémiovej dizajnérskej spoločnosti STUDIOe.

 

K nehnuteľnosti prislúcha aj garážové parkovanie s možnosťou dokúpiť až 3 parkovacie státia v cene 24.000,- eur za kus.

 

Pre bližšie informácie a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte predajcu na čísle 0903466622.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita