Bratislava-Staré Mesto

Staromestský 4-izbový byt s vysokými stropmi

Ponúkame Vám exkluzívne  na predaj priestranný 4-izbový staromestský byt s vysokými stropmi. Nachádza sa na Tallerovej ulici v pešej dostupnosti na pešiu zónu, nábrežie Dunaja a Kamenné námestie.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- rozloha: byt - 134 m2

- počet izieb: 4

- počet kúpeľní: 1

- počet WC: 1

- vysoké 3,5 m stropy

 

TOP 5 VÝHOD:

- exkluzívna lokalita

- veľkorysá výmera bytu s veľkými izbami

- drevené podlahy

- klasický staromestský štýl

- očakávaný nárast ceny z dôvodu kompletnej rekonštrukcie budovy

 

Do tohto bytu sa dostanete schodiskom, nakoľko v bytovom dome nie je výťah. Do bytu sa dostanete cez vysoké dvojkrídlové dvere a privíta Vás rozľahlá vstupná hala, krásne biele steny a klasická  drevená podlaha uložená do vzoru rybej kosti. Po pravej strane je samostatné WC, nasleduje priestranná kuchyňa so samostatnou špajzou, vedľa ktorej sa nachádza kúpeľňa. V kúpeľni sa nachádza rohová vaňa a sprchový kút. Na konci vstupnej haly je umiestnená veľká spálňa s manželskou posteľou. Po ľavej strane vstupnej haly je vstup do obývačky s jedálenskou časťou, pričom z obývačky sa dostanete do dvoch ďalších spální. Byt nemá balkón. Parkovanie je možné priamo na ulici v rámci rezidentského parkovania, alebo v súkromných podzemných garážach v okolí.

 

LOKALITA:

Ak chcete bývať v starej časti Starého mesta, Tallerova ulica je ideálnou voľbou práve pre Vás, ktorá stelesňuje pojem bývanie priamo v srdci Bratislavy. V pešej dostupnosti je všetko čo potrebujete, od potravín, cez školy, MHD až po reštaurácie a kaviarne.

 

CENA: 599.000 EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby spoločnosti FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku