Bratislava-Staré Mesto

Rodinná vila vo vyhľadávanej lokalite Horského parku s interiérovým bazénom, kinom a výhľadmi na Kamzík

Ponúkame vám  na predaj modernú mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto v zóne Holý vrch. 6-izbová vila predstavuje prepojenie bývania na lukratívnej tichej adrese s atraktívnou dostupnosťou do centra mesta. 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-výmera: úžitková plocha dom- 551,58 m2

-výmera: záhrada- 274 m2

-výmera: zastavaná plocha pozemku- 234 m2

-celková plocha pozemku- 597 m2

-podlažnosť: 4. nadzemné podlažia

-dvojgaráž na 1.np

-počet izieb: 6

-počet kúpeľní: 2

-podlahové kúrenie 

-rekuperácia vzduchu s chladením

-vykurovanie tepelnými čerpadlami so záložným plynovým kotlom (rok výmeny: 2022)

-hliníkové okná s exteriérovými a interiérovými tieniacimi žalúziami

-dom vybavený bezpečnostným alarmom, kamerovým systémom a video vrátnikom 

TOP 5 VÝHOD:

-vyhľadávaná prémiová lokalita hradného kopca 

-wellness zóna so saunou a bazénom s filtráciou prémiovej značky Menerga 

-impozantná záhrada v japonskom štýle s jazierkom

-prístup na terasy z každej obytnej miestnosti 

-na mieru riešená kvalitná kuchynská linka so spotrebičmi značiek Miele a De Dietrich 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Na prízemí rodinného domu sa nachádza priestranná garáž pre dve autá, sklad a šatník. Prvé nadzemné podlažie tvorí wellness zóna s vnútorným bazénom o rozmeroch 6,6x3,4m, parná sauna, fitness časť a práčovňa. V priestoroch sa nachádza aj miestnosť určená na domáce kino s projektorom a premietacím plátnom. Druhé nadzemné podlažie pozostáva z hlavnej nočnej a dennej zóny. Nočná časť je tvorená hlavnou spálňou so samostatnou kúpeľnou a veľkorysým šatníkom. V kúpeľni sa nachádza vaňa, sprchový kút, toaleta, bidet a dve umývadlá. Denná zóna je tvorená priestrannou obývacou, jedálenskou a kuchynskou časťou. Kuchyňa je vybavená prémiovými spotrebičmi značiek Miele, De Dietrich. Z dennej zóny vstupujeme do impozantnej záhrady v japonskom duchu, ktorej centrom je vytvorené jazierko a nezaostáva ani oddychová sedacia zóna s ohniskom. Na treťom podlaží sa nachádzajú 3 priestranné spálne s prístupmi na vonkajšie terasy, štvrtá izba je momentálne riešená ako šatník. Na poschodí je taktiež kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatnou toaletou. 

LOKALITA:

Umiestnenie rodinného zabezpečuje komfortné bývanie v lukratívnej bratislavskej časti hradného kopca. Vďaka svojej polohe spája bývanie obklopené prírodou s jednoduchou dostupnosťou do centra mesta autom či MHD. Okolie ponúka veľa možností športového vyžitia – cykloturistiku, letné i zimné športy či prechádzky po Horskom parku. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza občianska vybavenosť vrátane zastávok MHD, kaviarní, reštaurácií i škôl.

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku