Bratislava-Staré Mesto

Prenájom unikátneho bytu v historickej vile s výhľadom na hrad

Ponúkame na prenájom unikátny 4 izbový byt vo Thalwitzerovej vile v jednej z najlukratívnejších častí Bratislavského hradného kopca.

Kompletne zrekonštruovaná nehnuteľnosť s krásne zachovanými pôvodnými architektonickými prvkami sa nachádza na treťom poschodí v krásnej historickej vile priamo na ulici Timravina. Poloha bytového domu patrí medzi najlukratívnejšie v meste, keďže sa za pár minút dostanete k Bratislavskému Slavínu, či do pešej zóny historického centra mesta.

Vkusne zariadený interiér o rozlohe 168 m2 tvorí vstupná hala, tri priestranné spálne, dve kúpeľne so sprchovým kútom, vaňou a WC + veľká obývacia časť s vysokými stropmi a plne vybavenou kuchynskou či jedálenskou časťou s výhľadom na Bratislavsky Hrad.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený - kuchyňa so spotrebičmi, stolom a stoličkami, nábytok v obývacej izbe - sedacia súprava a nábytok v spálniach.
Nehnuteľnosť s nádherným výhľadom je vhodnou voľbou pre ľudí, ktorí si potrpia na prémiové staromestské bývanie so všetkými benefitmi ktoré ponúka.

CENA
BYT - 1900 Eur/mesiac + energie
 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku