Bratislava-Nové Mesto

Prémiový 3 izbový byt s terasou a výhľadom na hrad v Aurum Residence

Ponúkame na predaj prémiový 3 izbový byt s terasou v novovznikajúcom lukratívnom rezidenčnom projekte AURUM RESIDENCE MATÚŠKOVÁ. Projekt prinesie 12 reprezentatívnych bytov, každý s terasou či záhradou. Byty na 3 podlaží a strešný penthouse sa budú pýšiť výhľadmi na panorámu mesta, Bratislavsky hrad a Slavín.

Komorné bývanie svetových parametrov

Projekt kombinuje komorné bývanie v kľudnej lokalite s bývaním v modernom interiéry svetových parametrov. Každý jeden rezident bude mať možnosť prednostne využiť návrh a realizáciu interiéru na kľúč od renomovaného architektonického štúdia BLZK architekti. Cieľom je dosiahnuť naozaj výnimočný výsledok, ktorý vám zabezpečí nielen reprezentatívne a nadčasové bývanie, ale aj zhodnotí vaše investované peniaze.

 

Štandard a kvalita pre najnáročnejších

Bytový dom ponúkne 2,3 a 4 izbové byty v štádiu holo-byt, ale vo vysokom technickom štandarde, ktorý ponúkne- podlahové kúrenie, hliníkové veľkoformátové okná, vonkajšie žalúzie, stropné chladenie zakomponované do betónového stropu a nadštandardnú svetlú výšku v bytoch. O bezpečie vás a vášho majetku sa postará kamerový systém, bezpečnostné vstupné dvere a moderný video-vrátnik. Ku každému bytu je možné dokúpiť parkovacie státia v podzemnej garáži.

 

Výnimočná lokalita

Poloha na rozhraní Nového mesta v jadre lokality Stráže, ktorá sa vyznačuje perfektnou polohou, zástavbou rodinných domov a množstvom zelene dostatok kľudu a výbornú dostupnosť. Do starého mesta sa dostanete doslovne za pár minút a susedné chodníčky pozdĺž viníc vám poskytnú dokonalé útočisko pre prechádzky s deťmi či domácimi miláčikmi.

 

Pre bližšie info ohľadom projektu a dohodnutie si stretnutia nás kontaktujte na čísle 0903466622 alebo na stránke projektu aurumresidence.sk 

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku