Bratislava-Nové Mesto

Moderný penthouse s terasou a krásnym panoramatickým výhľadom

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3 alebo 4 izbový penthouse s krásnym panoramatickým výhľadom na mesto v novostavbe Tehelné pole. Byt nachádzajúci sa na 22 poschodí rezidenčného objektu má juhozápadnú orientáciu a očarujúcu atmosféru, pričom obsahuje prvky moderného nadčasového bývania.

Podlahovú plochu bytu 125 m2 dopĺňa priestranná 45 metrová terasa na ktorú je výstup z každej spálne a taktiež na viacerých miestach obývacej izby spojenej s kuchyňou. Byt je možné v súčasnom stave upraviť podľa budúceho majiteľa aj späť na 4 izbový stav. Interiér bytu bol navrhnutý renovovanou dizajnérskou spoločnosťou TOLICCI a jeho dozariaďovanie momentálne začalo. V interiéry nechýba podlahové kúrenie, stropné chladenie, vonkajšie hliníkové žalúzie po obvode celého bytu a veľkou výnimočnosťou pri byte na tak vysokom podlaží je aj zabudovaný krb v obývačke. Všetky technológie budú ovládane vdaka technológii NICO Home kontrol z pohodlia vášho smartfónu. K bytu prislúchaju aj dve garáźové státia pod bytovým domom.

V okolí bytového domu Tehelné pole je kompletná občianska vybavenosť a v jeho pešej blízkosti sa nachádzajú parky a jazerá Štrkovec a Kuchajda. Súčasťou polyfunkčného komplexu sú aj kaviarne, reštaurácie, obchody, banky, detský kútik, fitness centrum a v susedstve nachádzajúca sa škola a škôlka. Súčasťou areálu je aj národný futbalový štadión a zimný štadión Ondreja Nepelu.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku