Bratislava-Staré Mesto

Moderný 2 izbový apartmán s balkónom v novostavbe v centre mesta

Ponúkame na predaj moderný 2 izbový apartmán v novovznikajúcom rezidenčnom projekte v jadre nového Bratislavského downtownu . Nehnuteľnosť o rozlohe 51.66 m2 byt + 2.63 m2 balkón sa bude nachádzať na 7 poschodí prvej rezidenčnej veže a bude orientovaný do tichého vnútrobloku.

Apartmán s južnou orientáciou sa predáva v nadštandarde, ktorého súčasťou je- systém pre vykurovanie a dochladzovanie bytov navrhnutý pomocou systému stropného vykurovania a chladenia, vstupne bezpečnostne dvere, interiérové drevené bezfalcové dvere, drevená plávajúca podlaha, v kúpeľni a wc gresová dlažba a keramický obklad stien. Súčasťou objektu bude recepcia 24/7 s kontrolou kamerového systému v objekte. Garážové stojiská sú umiestené v krytej a uzavretej veľkopriestorovej garáži. Podlahy sú epoxidové s protišmykovou úpravou. K bytu je možné prikúpiť garážové státie a pivnicu spolu v cene 45.000 eur vrátane DPH.

Atraktívna lokalita nového bratislavského downtownu, moderného centra mesta, ktorému prognostici na najbližšie desaťročia predpovedajú dynamický rozvoj. Ak budete bývať alebo pracovať v tejto štvrti, nájdete tu takmer všetko. Od bežných bytov až po luxusné, od maličkých štýlových kaviarničiek až po extra nóbl reštaurácie. Od divadiel, kultúrnych stánkov, parkov a prechádzok po nábreží Dunaja až po desaťtisíce metrov štvorcových obchodov ponúkajúcich najznámejšie svetové alebo inovatívne slovenské značky. Od materských škôl, cez základné školy, gymnáziá, stredné školy, až po Univerzitu Komenského. A všetko v pešej dostupnosti, len pár minút chôdze od rezidencie. Bezproblémové bude aj dopravné napojenie na bratislavský obchvat a diaľnicu cez blízky most Apollo. A do historického centra mesta, k promenáde pri Dunaji, do Sadu Janka Kráľa sa dostanete pár minútovou prechádzkou.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku