Bratislava-Nové Mesto

Luxusný 5 izbový rodinný viladom s panoramatickým výhľadom

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj lukratívny 5 izbový rodinný dom s priestrannou záhradou a panoramatickým výhľadom na Bratislavu v novom rezidenčnom projekte v lukratívnej časti Koliby.

 

Exkluzívny južne orientovaný dom je súčasťou novej modernej a architektonicky nadčasovej zástavby rodinných domov. Nehnuteľnosť o rozlohe 232 m2 s takmer 40 metrovou terasou doplna záhrada o výmere 142 m2 má dispozíciu premyslenú do najmenšieho detailu pričom ponúka všetko čo má ponúkať lukratívne bývanie v 21. storočí. Terasy a okná ponúkajú úchvatné výhľady na mesto a záhrada poskytuje dostatok priestoru a súkromia na rôzne rodinné aktivity.

 

Dom bude obsahovať vysoký štandard technického vybavenia ako stropné chladenie, podlahové kúrenie, vonkajšie žalúzie, kvalitné veľkoformátové hliníkové okna najvyššej kvality ci zelenú strechu. Interiérový priestor sa predáva v stave WHITE WALLS a preto môžete naplno využiť vaše predstavy o vysnívanom bývaní, alebo môžete využiť možnosť individuálneho dokončenia bytu na kľuč od Bratislavskej prémiovej dizajnérskej spoločnosti STUDIOe.

 

K nehnuteľnosti prislúcha aj garážové parkovanie s možnosťou dokúpiť až 3 parkovacie státia v cene 24.000,- eur za kus.

 

Pre bližšie informácie a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte predajcu na čísle 0903466622.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita