Bratislava-Staré Mesto

Luxusná 4 izbová rezidencia v mrakodrape Eurovea Tower s výhľadom na Bratislavu

Ponúkame Vám na predaj to najlepšie z ponuky v Eurovea Tower a to 4-izbový byt v najluxusnejšej časti tohto prvého slovenského mrakodrapu. V hornej časti veže od 37 poschodia sa nachádzajú luxusné rezidencie, pre ktoré sa vo veži nachádzajú samostatné rýchlovýťahy len pre tieto najlukratívnejšie podlažia a vyznačujú sa nie len vysokými stropmi, ale najmä najluxusnejším štandardom v celej veži.

 

V tejto ponuke nájdete presne to čo hľadáte, najlepšiu možnú polohu, moderné technológie a prestíž. Túto nehnuteľnosť charakterizujú špičkové materiály, priestor, luxus a exkluzivita v tej najlepšej lokalite Bratislavy.

 

Exkluzívne štandardné vybavenie tohto bytu odráža charakter celého projektu a lokality. Byt disponuje presklením až k podlahe a ponúka nádherný výhľad z každej izby. Unikátna je tiež terasa s presklenými zábradliami, ktoré nerušia výhľady na rieku a okolie. Tento výnimočný zážitok umocnia aj krásne spoločné priestory s luxusnými kobercami na chodbách a nádhernou vstupnou lobby s recepciou, kamerovým systémom v budove a garáži a 24/7 bezpečnostnou službou. Určite Vás poteší aj prechod suchou nohou do nákupného centra Eurovea.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- rozloha: byt - 153,80 m2 + terasa – 33,60 m2

- 1x garážové parkovacie státie s možnosťou dokúpenia ďalších

- počet izieb: 4

- počet kúpeľní: 2x
- počet WC: 3x

- samostatná práčovňa

- 38. poschodie

- novostavba

- štandard v prevedení „Premium Vanilla“

 

TOP 5 VÝHOD:

- byt v najlukratívnejšom projekte na Slovensku

- perfektná lokalita v najnovšej časti Bratislavy

- prechod suchou nohou do nákupnej galérie Eurovea

- východ na terasu z každej izby

- master bedroom so samostatnou kúpeľňou

 

LOKALITA:

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v projekte Eurovea city od spoločnosti J&T Real Estate. Lokalita priamo v srdci Bratislavy ponúka skvelú atmosféru a všetko, čo pre kvalitný život potrebujete. Priamo v susedstve je Slovenské národné divadlo, fitness centrum a wellness centrum, potraviny, reštaurácie, kaviarne a všetko ostatné na čo si spomeniete. 

 

CENA: NA VYŽIADANIE

 

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby spoločnosti FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku