Bratislava-Staré Mesto

Lukratívny 4 izbový apartmán v mrakodrape Eurovea Tower s terasou a výhľadom na Dunaj

Ponúkame Vám na predaj luxusný 4-izbový apartmán v prvom mrakodrape na Slovensku Eurovea Tower s priestrannou terasou a priamym výhľadom na Dunaj.

 

V tejto ponuke nájdete presne to čo hľadáte, najlepšiu možnú polohu, moderné technológie a prestíž. Túto nehnuteľnosť charakterizujú špičkové materiály a vybavenie, priestor, luxus a exkluzivita v tej najlepšej lokalite Bratislavy.

 

Vysokokvalitné štandardné vybavenie tohto apartmánu odráža charakter celého projektu. Byt disponuje presklením až k podlahe a ponúka nádherný výhľad z každej izby. Unikátna je tiež terasa s presklenými zábradliami, ktoré nerušia výhľady na rieku a okolie. V tomto apartmáne je možnosť mať aj chladenie a tienenie priestorov. Budova disponuje 6 najmodernejšími rýchlovýťahmi, luxusnými kobercami na chodbách a nádhernou vstupnou lobby s recepciou. 

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- rozloha: byt - 124,40 m2 + terasa – 29,30 m2 + pivničná kobka – 2,95 m2

- 1x garážové parkovacie státie s možnosťou dokúpenia ďalších

- počet izieb: 4

- počet kúpeľní: 2x
- počet WC: 2x

- 6. poschodie

- novostavba

- štandard v prevedení „standard classic“

 

TOP 5 VÝHOD:

- apartmán v najlukratívnejšom projekte na Slovensku

- perfektná lokalita v najnovšej časti Bratislavy

- prechod suchou nohou do nákupnej galérie Eurovea

- východ na terasu z každej izby

- master bedroom so samostatným šatníkom a kúpeľňou

 

LOKALITA:

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v projekte Eurovea city od spoločnosti J&T Real Estate. Lokalita priamo v srdci Bratislavy ponúka skvelú atmosféru a všetko, čo pre kvalitný život potrebujete. Priamo v susedstve je Slovenské národné divadlo, fitness centrum a wellness centrum, potraviny, reštaurácie, kaviarne a všetko ostatné na čo si spomeniete. 

 

CENA: 999.000 + 50.000 parking

 

Apartmán predáva právnická osoba formou postúpenia práv a povinností zo zmluvy o budúcej kúpnej zmluve. Časť kúpnej ceny sa platí až po kolaudácií projektu a podpise kúpnej zmluvy s developerom. 

 

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby spoločnosti FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Fotodokumentácia zdroj- J&T Real Estate , euroveatower.sk

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku