Bratislava-Lamač

Krásny 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bory

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj tento šikovný 1,5-izbový byt s loggiou a garážovým parkovacím miestom v krásnom prostredí v novostavbe Bory, ktorá je situovaná na obľúbenom  mieste v obklopení zelene v mestskej časti Bratislava -Lamač,

Umiestnenie projektu vystihuje veľmi kvalitné bývanie s vynikajúcou dostupnosťou do mesta a na diaľnicu.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

celková plocha : 40,30 (byt 37,14 m2, loggia 3,16 m2)

kompletne zariadený

veľkoformátové plastové okná s vnútornými žalúziami

na mieru kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi

kúpeľňa s toaletou + sprchový kút

otvorený priestor obývacej izby v prepojení s kuchyňou a výstupom na loggiu

súkromné parkovacie státie v garáži so spoočnou kočikárňou

energetický certifikát A1

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- šikovný štartovací 1,5-izbový byt

- kompletně zariadený

- garážové parkovacie státie v suteréne, prístup výťahom suchou nohou

- oddychová a bezpečná zóna priamo v areáli s detským ihriskom

- nákupné možnosti a voľnočasové aktivity

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Vďaka vynikajúcemu zabezpečeniu projektu Bory sa v areáli cítia bezpečne najmä rodiny s deťmi , lokalita ponúka ticho a príjemné prostredie s množstvom zelene a voľnočasových aktivít. Areál je monitorovaný kamerovým systémom s elektronickou bránou, čo vám ihneď poskytne maximálny pocit bezpečia ako z rezidenčného bývania. Po vstupe do bytu vás príjemne prekvapí moderné prevedenie a logické prepracovanie s využitím každého m2 tak, aby byt mal všetko čo potrebujete a zároveň pôsobil vzdušne a príjemne. Vo vstupnej hale po pravej strane je moderná vstavaná šatníková skriňa , a po ľavej strane je vstup do kúpeľne s WC. Kúpeľňa je pekná a priestranná , poskytuje sprchový kút WC, ale aj priestor pre práčku a sušičku. Zo vstupnej haly priamo pred vami sa nachádza obývacia izba, ktorá ostáva v zariadení, po ľavej strane je  kuchyňa a po pravej je príjemná denná časť bytu, ktorá spája obývací priestor s pol-izbou pre manželkú posteľ. Všetky dekory sú v rovnakom sfarbení, čo bytu dodáva vkusné prevedenie. Z obývacej izby je výstup na loggiu, ktorá je orientovaná do tichého vnútrobloku kde si môžete vychutnať východ slniečka  pri rannej kávičke. Byt poskytuje dostatočný priestor, je to ideálny byt do ktorého už nemusíte nič investovať a stači sa len nasťahovať. K bytu prislúcha podiel na spoločných priestotoch priestannej kočikárne,  ktorá je hneď pri vstupe do bytového domu a viete sa ľahko dostať cez sklenené dvere aj priamoi z garáže. Bytový dom disponuje jedným výťahom, na streche bytového domu sú solárne panely, bytový dom má vlastnú kotoňu a nízke mesačné náklady.

 

VYBAVENIE BYTU:

- zostava vstavaných skríň

- rozkladací gauč a konferenčný stôl

- TV stena v modernom prevedení

- veľmi kvalitná kuchynská linka so zabudovanými el.vspotrebičmi

- veľkoformátové plastové okná

- jedálenský stolík so stoličkami

 

LOKALITA:

Bytový dom je postavený v projekte Bory, situovaný v tichej lokalite  Bratislavy - Lamač.

Táto lokalita je obľúbená pre výbornú infraštruktúru – do centra je to autom a verejnou dopravou pár minút, a taktiež je to časť Bratislavy plná zelene a parkov.

Súčasne s bytmi vyrástol priamo v rámci areálu park s detským ihriskom fontány oddychové zóny pre posedenie  oddych a relax. V blízkosti je tiež kompletná občianska vybavenosť - školy, škôlky, zdravotnícke zariadenia, obchodné stredisko Bory , Hornbach, Mobelix, Kaufland, Metro a novučká nemocnica Bory.

Táto lokalita je vynikajúcou voľbou pre milovníkov mestského života s možnosťou pokojnejšieho bývania.

 

CENA : 174 000 €

K bytu prislúcha garážové parkovacie státie v cene + 18.000 eur

 

Názor FEDORS Group:

Byt v obľúbenej lokalite kombinuje pokojnú atmosféru so všetkými vymoženosťami mesta. Vyhotovenie stavby a bezpečnosť rodinného areálu Vám zaručuje kvalitné, pohodlné bývanie a maximálnu spokojnosť. Výhodou je aj dokonalá infraštruktúra okolia a skvelá dostupnosť do mesta. Ak hľadáte ideálny štartovací byt, v ktorom sa budete okamžite cítiť ako doma, tak ste práve našli to čo ste hľadali. Do oka vám padne hravá farebnosť bytového domu a areálu a každý rodič si ihneď všimne krásne nádvorie s detským ihriskom a množstvom sviežej zelene. Komunitnú povahu projektu umocňuje mimoriadne obľúbené prostredie s úžasnými možnosťami

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita