Bratislava-Staré Mesto

Exkluzívny penthouse s vysokými stropmi na okraji nového downtownu

Ponúkame na predaj lukratívny veľkometrážny penthouse s terasou v novovznikajúcom projekte na okraji Bratislavského moderného centra v blízkosti prístavu. Projekt je momentálne vo výstavbe, pričom dokončenie je naplánované na 4Q 2023.

 

Prémiové vyhotovenie, najmodernejšie technológie, vysoké stropy, fantastickú polohu a nádhernú terasu, to všetko nájdete v tomto úžasnom penthouse ateliéry. 

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
Počet izieb: 4
8. nadzemné poschodie moderného bytového domu
Celková plocha 121,60 m2 + terasa 46,30 m2 + pivničná kobka
Novostavba

 

K tomuto penthouse ateliéru je možné dokúpiť parkovacie státie v cene á 22.000 EUR.

 

Oceníte predovšetkým moderné a funkčné trendy, s prihliadnutím na udržateľnosť, ekológiu a pohodlie bývania. Vykurovanie a chladenie objektu je zabezpečené s využitím obnoviteľných zdrojov - tepelných čerpadiel. To čo iní považujú za nadštandard, tu nájdete ako samozrejmosť - či už ide o stropné chladenie, hliníkové žalúzie, či ďalšie vybavenie bytu pre zvýšenie Vášho pohodlia. Byt poskytne navyše väčší pocit priestoru a vzdušnosti v podobe vysokých stropov.

 

Na terasách, v reštauráciách a kaviarňach v neďalekom nákupnom centre Eurovea alebo priamo v Starom Meste Vás čaká nielen skvelé jedlo a pitie, ale aj hodiny zábavy s kamarátmi, či s rodinou.

Aktívny oddych je najlepší oddych. Stačí na bicykli prejsť cez Most Apollo, alebo cez Prístavný most a ocitnete sa na Petržalskej hrádzi, ktorá lemuje jedinečné lužné lesy a mŕtve ramená Dunaja a dovedie Vás na vínko v Rakúsku, alebo naopak do Danubiany a Maďarska.

 

Pre podrobnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku