Bratislava-Staré Mesto

Elegantný staromestský 3 izbový byt s krásnou terasou v korunách stromov

Ponúkame na predaj Krásny 3 izbový staromestsky byt s priestrannou terasou obklopenou korunami stromov. Nehnuteľnosť sa nachádza na 2 poschodí bytového domu pred rekonštrukciou a leží na prestížnej diplomatickej ulici Fraňa Kráľa, ktorá sa vyznačuje súborom krásnych historických objektov, tichom a výbornou polohou. 

Byt má celkovú rozlohu 105,1 m2, ktorá sa delí na 91,6 m2 podlahovej plochy bytu a 14,5 m2 plochy terasy. Nehnuteľnosť obsahuje vstupnú chodbu, hlavnú spálňu s výhľadom na hrad, detskú izbu, samostatné WC, kúpeľňu so sprchovým kútom a vaňou, práčovňu a kuchynskú časť s jedálňou z ktorej je vstup do obývacej izby a taktiež na terasu. Hlavná spálňa a obývacia časť s kuchyňou a terasou majú juhozápadnú orientáciu s neopakovateľnou atmosférou. K bytu prislúcha aj pivničná kobka. 

Drevené parkety, vysoké stropy, umelecké diela či dizajnový nábytok na mieru v takmer každej časti bytu dodávajú tejto nehnuteľnosti nádych staromestskej exkluzivity. Poloha bytového domu poskytuje výbornú pešiu dostupnosť do úplného centra mesta, kompletnú občiansku vybavenosť a bezproblémové parkovanie pre rezidentov pod bytovým domom. 

Ak hľadáte krásny staromestský byt v tichej lokalite s čarovnou terasou, určite nás kontaktujte. 

V cene bytu sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho a hypotekárneho servisu. 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku