Česká republika

Prague

Prague

LOFTOVÝ UNIKÁT PRAHA

Bývala továreň na letecké súčiastky prerobená na unikátne luxusné loftové bývanie svetových parametrov. Projekt stvorený pre tých, ktorí sa neboja ísť vlastnou cestou. Pre tých, ktorí hľadajú výnimočnosť, inšpiráciu, slobodu ale aj na európske pomery jedinečnú investíciu.

Prague

Rezidencia u sv. Štěpána

Obyvateľom Rezidencie U Sv. Štěpána je Karlovo námestie dostupné za 7 minút chôdze, s ním aj metro B. Do 10 minút pešo je vzdialené aj Václavské námestie alebo námestie Mieru. Len 3 minúty chôdze delí rezidenciu od námestia I. P. Pavlova a 3 minúty je vzdialená aj električková zastávka Štěpánská. Vyhlásené reštaurácie, kaviarne a bary, obchody, historické pamiatky, kultúrne zariadenia, vzdelávanie, úrady… to všetko máte ako na dlani. Na prechádzku láka aj rieka Vltava a na Náplavku ste do 15 minút. Každý si v okolí Rezidencia U Sv. Štefana nájde to svoje.

Prague

BackYard

Dejvice boli stvorené ako luxusná rezidenčná štvrť a nikdy nestratili nič zo svojho výsadného postavenia. Dnes predstavujú aj významné centrum vzdelania a vedy. V dejvickom kampuse šiestich vysokých škôl a inštitúcií sa takmer každý deň konajú najrôznejšie akcie, spravidla otvorené širokej verejnosti. Už názov ulice Študentská poukazuje na blízkosť prestížnych univerzít. Na inšpiráciu sa však architekti BackYard Dejvice vydali až do Veľkej Británie, za tými najslávnejšími univerzitami sveta. S rešpektom k odkazu staviteľa Otakara Medka z Pardubíc, ktorý dom v roku 1929 postavil, fascinovaní britskými mestskými dvormi, vytvorili komfortné bývanie, kde je každý deň perfektný.

Prague

SKYLINE

Čím vyššie, tým ďalej dohliadnete. Akoby sa pražská panoráma rozkladala za oknami Skyline priamo pre Vás. Ranné svitanie nad Prahou vyčaruje dokonalú kulisu pre nezabudnuteľné chvíle, rovnako ako magický západ slnka so siluetou, ktorú obdivuje celý svet. Akoby tu celý svet bol na dosah, Praha, Oslo, Berlín. Osobitú atmosféru týchto troch úplne odlišných metropol môžete prepísať aj do svojho interiéru. Vo vzorových jednotkách nájdete ukážku ako. Priestor plný možností sa otvára. Len vstúpiť.

 

Nepremeškajte ponuku