Španielsko

Marbella

Marbella

MESAS Homes 2

Nový rezidenčný komplex apartmánov, v rýchlo sa rozvíjajúcej a stále populárnejšej časti Costa del Sol – v Estepone. Celkovo 187 1, 2, 3 a 4 spálňových apartmánov v troch rezidenčných častiach. Každá rezidenčná časť má spoločný bazén a záhrady, navyše má projekt aj plne vybavené fittnes a vnútorný bazén. Ľahká dostupnost autom na pláž, golf, do mesta Marbella aj Puerto Baňus

Marbella

ARTOLA Homes

Všetko v Artola Homes II je navrhnuté s ohľadom na vytvorenie priestorov, ktoré poskytujú pokoj a mier, ktorý je v tejto oblasti vyhľadávaný. Má tiež 3 pôsobivé komunitné bazény, 1 krytý vyhrievaný bazén, súkromné ​​telocvične v oboch oblastiach, výhľad na golfové ihrisko a úžasný výhľad na more. Artola Homes II má idylickú polohu vedľa golfového ihriska Cabopino v Marbelle a kúsok od privilegovaných a chránených dún a prístavu Cabopino. To všetko vám poskytuje pokoj, ktorý by ste chceli pre svoj domov. Okrem toho vám umožňuje užiť si viac ako 70 golfových ihrísk pozdĺž pobrežia Costa del Sol s nádhernou štruktúrou a ideálnou klímou, ako aj medzinárodné školy, zdravotné strediská a nákupné centrá. Len 15 minút odtiaľto je pulzujúce a sofistikované mesto Marbella so všetkým, čo si dokážete predstaviť, aby ste si užili autentický stredomorský životný štýl.

Marbella

DUNIQUE marbella

Dunique Marbella sa nachádza na pláži a je prvým rezidenčným projektom, ktorý rešpektuje pobrežné duny, jeden z najrozmanitejších a najunikátnejších ekosystémov stredomorských pláží. Práve kvôli tomu poskytujú duny komplexu prirodzenú bariéru medzi pobrežím a urbanizáciou. Okrem toho, že majú veľkú krajinnú a prírodnú hodnotu, tlmia pôsobenie morských búrok. Práve kvôli tomu poskytujú duny komplexu prirodzenú bariéru medzi pobrežím a urbanizáciou. Majitelia v Dunique Marbella si budú môcť vychutnať ja pár metrov od svojho domova; nielen exkluzivitu a krásu Alicate Beach, ale aj malebné vegetačné duny, ktoré toto prostredie uchováva a chráni.

 

Nepremeškajte ponuku