Bratislava-Staré Mesto

Veľkometrážny 4 izbový ateliér v blízkosti historického centra

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj prémiový 4-izbový ateliér prerobený na krásny veľkometrážny 4 izbový byt v centre Bratislavy kde úžitková plocha ma úžasných 172,71 m2 a preto tomto byte oceníte najmä veľkorysý priestor a tiež úplne nové vybavenie bytu. Byt bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2024 a je len na skok od historického centra. Budova bola skolaudovaná v roku 2012.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- rozloha: byt - 172,71 m2 

- počet izieb: 4

- počet kúpeľní: 1

- počet WC: 1

- samostatný šatník 

- garážové parkovacie státie 

- možnosť dokúpenia aj 2 parkovacieho státia v cene 30.000,- Eur

 

TOP 5 VÝHOD:

- vyhľadávaná lokalita na skok od historického centra

- veľkorysá výmera bytu s veľkými izbami

- kompletná rekonštrukcia

- 24/7 strážený komplex + kamerový systém

- možnosť kúpi na firmu

 

VYBAVENIE:

- bezpečnostné dvere 

- veľkoformátové talianske mramorové obklady

- dizajnové sedačky 

- elektronika SAMSUNG

- zabudované kuchynské spotrebiče (sklo-keramická varná doska, digestor, umývačka, mikrovlnka, rúra, chladnička s mrazničkou)

 

Do tohto ateliéru sa dostanete cez zabezpečenú vstupnú halu s výťahmi, vstup zabezpečuje elektronický vrátnik. Byt sa nachádza na rohu budovy, čo znamená že máte len jedného suseda a budete si môcť užívať pokojné a tiché bývanie. Do bytu sa dostanete cez bezpečnostné dvere a ocitnete sa v priestrannej vstupnej hale z ktorej je výhľad do veľkorysej obývačky. Po ľavej strane je samostatné WC a vstup do veľkej takmer 19 m2 kúpeľni. Master bedroom sa nachádza po pravej strane. Priestoru dominuje obývačka s veľkorysou sedačkou a pričom obývačka je prepojená s jedálňou a kuchyňou. Kuchyňa pozostáva zo zabudovanej časti a samostatne stojaceho ostrova s barovým sedením. V kuchyni je dizajnové kompletné a úplne nové vybavenie - od tanierov až po príbory. Master bedroom sa vyznačuje množstvom odkladacieho priestoru v samostatnom šatníku, v strede umiestnenou manželskou posteľou. V ďalšej časti ateliéru sa nachádzajú dve priestranné spálne so vstavanými šatníkovými skriňami. Momentálne využívané ako detská izba a pracovňa. 

 

LOKALITA:

Bytový komplex sa nachádza v priamom dotyku s historickým centrom Bratislavy, čo jeho obyvateľom poskytuje nespočetné množstvo výhod a možností na trávenie voľného času. Spodnej časti projektu sa nachádza vyhľadávaná kaviareň. Dopravené napojenie autom kdekoľvek do mesta je bezproblémové, rovnako bezproblémové je aj napojenie MHD.

 

Cena ateliéru: 749.000 EUR s DPH

Cena parkovacieho státia: 30.000 EUR s DPH

 

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby spoločnosti FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku