Nájomný manažment

Myslíme a konáme ako vlastníci nehnuteľností. Sme tu, aby sme pomáhali majiteľom a nájomníkom 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Máme politiku otvorených dverí a neustále vás informujeme o stave vašej nehnuteľnosti. Ak by sa vyskytol problém, na včasné a nákladovo efektívne opravy využívame iba našich kvalifikovaných obchodných partnerov.

Vo Fedors group sme hrdí na naše komplexné znalosti o všetkých aspektoch správy nehnuteľností. Sme široko uznávaná realitná kancelária a naďalej zvyšujeme latku v ponúkaných službách. Naše znalosti, kontakty a odbornosť sú výhodou, ktorú potrebujete, aby ste si boli istí, že vaša nehnuteľnosť je v tých správnych rukách.

Sme presvedčení o našej schopnosti zlepšiť správu vašej nehnuteľnosti na prenájom a pomôcť vlastníkom zlepšiť kvalitu a návratnosť investícií do ich nehnuteľností. Sme vysoko motivovaní zlepšovať výkonnosť vašej nehnuteľnosti a u našich klientov sme dosiahli bezprecedentné výsledky.

Existuje mnoho dôvodov, prečo využiť služby Fedors group na maximalizáciu ziskovosti vašej investície. S našou sieťou overených a dôveryhodných poskytovateľov a skúsenosťami, ktoré prinášame, si môžete byť istí, že si v noci dobre oddýchnete s vedomím, že vaša nehnuteľnosť je v schopných rukách.

Odoslať CV

Dokumenty na stiahnutie
 

Nepremeškajte ponuku