Váš prémiový partner
vo svete realít.

Fedors Group

Sme realitná kancelária, ktorá sa špecializuje na poskytovanie nadštandardného servisu v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností v Bratislave a jej okolí. Naša primárna činnosť zahŕňa obstarávanie exkluzívnych rezidenčných projektov v najžiadanejších lokalitách Slovenska. Sme odborníci na identifikáciu príležitostí v prémiových segmentoch trhu, čo našim klientom zabezpečuje prístup k jedinečným nehnuteľnostiam.

 

Okrem toho poskytujeme komplexné finančné a investičné zastrešenie všetkých aktivít našich klientov a developerov. Naše vlastné finančné oddelenie “Ideálna Hypo” úzko spolupracuje s realitným oddelením, čím poskytujeme integrálne riešenia zamerané na maximalizáciu hodnoty pre našich klientov. Neustálou inováciou našich obchodných stratégií sa posúvame vpred a dokážeme ponúknuť služby najvyššej úrovne, ktorými sa odlišujeme od konkurencie.
 

.                   


Realitná únia SR ocenila našu kvalitu a profesionalitu prestížnym ocenením „Realitná kancelária roka 2022“.

Rezidenčné
projekty

Vyberte si svoje vysnívane bývanie v širokej ponuke našich prémiových projektov.

Zobraziť celú ponuku

Chcem predať nehnuteľnosť

IdeálnaHypo od Fedorsgroup

Prevedieme Vás svetom hypoték bez starostí. Cesta k ideálnej hypotéke začína u nás.

Pozeráme sa aký
ste typ klienta

Už pri prvom stretnutí rešpektujeme Váš názor a potreby. Zanalyzujeme Vás z pohľadu banky a následne vyberieme najvýhodnejšie riešenie.

Šetríme
Vám poplatky

Našim klientom zabezpečíme vybavenie katastru a preplatíme kolky. Nemusíte sa s ničím trápiť. Ak sa cez nás poistíte, preplatíme Vám aj znalecký posudok.

Šetríme
Váš čas

Využite svoj voľný čas na to, čo milujete. Hypotéku vybavíme za Vás. Obeháme banky, vybavíme zápis do katastra.

Bezchybné
riešenia

Náš tím ma dlhoročné skúsenosti z bankového sektora. Naši špecialisti vybavil už stovky hypoték. Preto dobre vedia, čo je vždy potrebné spraviť.

Hypotekárna kalkulačka

Zaujíma vás, koľko budete splácať? Zvoľte si výšku úveru a dobu splatnosti a naša kalkulačka vám prezradí výšku vašej mesačnej splátky.

Koľko peňazí budete potrebovať?

Ako dlho by ste chceli splácať?

Výška mesačnej splátky podľa úrokových sadzieb

2,59% p.a.
 
2,89% p.a.
 
3,49% p.a.
 
3,69% p.a.
 

Chcem hypotéku na mieru

Partneri Fedorsgroup

 

Nepremeškajte ponuku