Výnimočné bývanie
s výhľadom na mesto

Zobraziť ponuku

Luxus, do ktorého sa zamilujete

Sedíte na terase svojho bytu, pozeráte na vychádzajúce Slnko nad panorámou Bratislavy, užívate si čerstvý vzduch prevoňaný kvetmi zo svahov Malých Karpát a váš pokoj neruší nič okrem spevu vtákov z neďalekého lesa… Celé mesto máte ako na dlani a v jeho centre ste za pár minút. To je pocit z bývania na Kolibe, na jednej z najlukratívnejších bratislavských adries.

Unikátny projekt 9 viladomov s 27 veľkometrážnymi bytmi vo výmere 136 – 184 m2, so zeleným atrium, vegetačnou strechou alebo so záhradkou. V každom dome sú iba tri byty. Na jednom podlaží sa nachádza len jeden byt, do ktorého sa dostanete výťahom priamo z garáže. Samozrejmosťou je podlahové kúrenie s úsporným kondenzačným kotlom a kvalitné hlinikové okná Reynars s akusticky izolačným trojsklom a elektricky ovládanými žalúziami.

Nadčasová architektúra

Nadčasová architektúra

Moderná architektúra z dielne architektonického ateliéru Cakov &Partners. Exteriér Roličiek spĺňa tie najvyššie architektonické a urbanistické štandardy. Belgický tehlový obklad, alucobondové obklady, sklenené zábradlia.
Exkluzívna lokalita

Exkluzívna
lokalita

Začiatok lesoparku, v si vychutnáte ranný beh, prechádzky so psom či pikniky s rodinou. Navyše, ako na skok máte širšie centrum mesta s plnou občianskou vybavenosťou.
Juhovýchodná orientácia bytov

Juhovýchodná orientácia bytov

Každý byt v rezidencii Roličky je orientovaný na juhovýchod. Užijete si tak dokonalé presvetlenie bytu, krásne východy i romantické západy slnka.
Bezpečnosť

Bezpečnosť

Súkromný areál rezidencií s elektronicky kontrolovaným vstupom. Deti môžete pokojne pustiť na súkromné ihrisko a nebáť sa o ich bezpečnosť.

V Rezidencii Roličky zažijete pocit bývania ako v rodinnom dome, no s komfortom moderného bytu.

Rezidencie sú už skolaudované, takže sa môžete čoskoro sťahovať. Dohodnite si obhliadku a príďte si pozrieť, ako luxusne a s mestom ako na dlani sa dá bývať na Kolibe!

Lokalita

Ponuka

Zobraziť ponuku
Krásny 4-izbový byt so strešnou terasou a výhľadom na mesto

Krásny 4-izbový byt so strešnou terasou a výhľadom na mesto

Predané

V prípade záujmu o viac informácií o projektoch alebo o obhliadku ma neváhajte, prosím, kontaktovať.

Pavol Segéň

Ing. Pavol Segéň Fedors Group
Exkluzívny predajca projektu
Zistiť viac

Nepremeškajte top ponuky

Získajte najnovšie správy a zaujímavé ponuky a nehnuteľnosti

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií