Bratislava-Nové Mesto

Výnimočný luxusne vyhotovený industriálny loft so saunou a jacuzzi

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj prémiový industriálny byt v Novom Meste. Tento jedinečný loft sa nachádza v Mlynici, v budove bývalej Bratislavskej pórobetónky. 

 

Nehnuteľnosť prepracovaná do posledných detailov pozostáva z dispozične otvoreného vnútorného priestoru, zastrešenej terasy s letnou kuchyňou a vírivkou a nekrytej terasy s výhľadom na panorámu mesta. Interiér je zariadený luxusným nábytkom a zariadením so zmyslom pre dizajn a modernú industriálnu architektúru. V byte sa nachádza sauna, 2 kúpeľne a k bytu prislúchajú 1 vonkajšie parkovacie státie a 1 čiastočne kryté parkovacie státie (čiastočne presklená garáž). 

 

Nehnuteľnosť je vo firemnom vlastníctve.

 

Unikátny projekt Mlynica priniesol netradičné riešenia administratívnych priestorov, atraktívne, nekonvenčné loftové byty s priestrannými strešnými terasami, ako aj multifunkčný eventový priestor len pár minút od centra hlavného mesta. Oslní vás moderná architektúra spĺňajúca tie najvyššie architektonické a urbanistické štandardy. V roku 2018 získala Mlynica cenu za architektúru v kategórii „Občianske a priemyselné budovy”.  

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- novostavba

- poschodie 6/7 s vlastnou strešnou terasou

- celková plocha: 164 m2 ( byt 100 m2 + zastrešená terasa40 m2 + nekrytá terasa 24 m2)

-2x kúpeľňa s toaletou

- priestranná terasa

- luxusná 5-miestna vírivka značky Bosch&Villeroy

- biokrb na diaľkové ovládanie

- 2 parkovacie státia

- diaľkovo ovládateľné vonkajšie okenné žalúzie

- podlahové vykurovanie v 4 sektoroch

- systém inteligentného ovládania bytu

 

TOP 5 VÝHOD:

- výnimočná a jedinečná novostavba industriálneho charakteru

-nadčasová architektúra s dôrazom na veľkorysý otvorený priestor, vysoké stropy, prepracovanie detailov a použitie nadštandardných materiálov

- krásny výhľad na panorámu mesta

- riešenie a prevedenie terasy

- tichá lokalita, ktorá poskytuje dostatok súkromia

  

LOKALITA:

Lokalita,do ktorej je táto výnimočná novostavba vsadená, je priemyselnou zónou, ktorá sa nachádza len pár minút od centra mesta. Aj napriek tomu, však lokalita poskytuje dostatok súkromia, ticho a kľud. Zároveň má človek mesto ako na dlani. Do 10 min jazdy autom nájdete všetky lákadlá života v meste – veľké obchodné centrá Polus a Central, množstvo reštaurácií, kaviarní, športovísk, školské aj predškolské zariadenia, banky, poštu, kino... 

 

CENA: 642 000 EUR 

 

K bytu prislúchajú 2 parkovacie státia, 1 vonkajšie parkovacie státie v cene + 9 000 EUR a 1 čiastočne presklené parkovacie státie v cene + 16 000 EUR, a pivničná kobka v cene + 3 000 EUR.

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Výnimočná lokalita, nadčasová kvalitná architektúra, najmodernejšie technológie, špičkové materiály, krásne výhľady – toto je pre nás vyjadrením naozaj luxusného a jedinečného  bývania.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku