Rovinka

Úplné nový 2-izbový byt s parkingom v centre Rovinky

Ponúkame Vám na predaj vynikajúco riešený 2-izbový byt v úplne novom projekte Relax Rovinka na Hlavnej ulici v Rovinke.  

Nechcete míňať státisíce eur za byt v Bratislave? Poďte bývať do Rovinky, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a perfektnú dostupnosť do Bratislavy cez novú diaľnicu D4R7.  

 

Tento byt disponuje zvýšenými stropmi, ktoré umocňujú jeho priestrannosť a vzdušnosť. Samozrejmosťou je rekuperácia vzduchu, kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom, podlahové kúrenie a balkón o výmere 3,6 m2. Nehnuteľnosť sa predáva v stave holobyt - možnosť dokončenia do štandardu za príplatok (viď galéria). Navyše priamo v susedstve projektu bude najmodernejšie fitness a wellness centrum v Bratislave a jej okolí rozprestierajúce sa na ploche 1.500 m2 a troch podlažiach. Finančne najvýhodnejšia novostavba, v kombinácii s lokalitou, vybavenosťou v okolí a kvalitou tohto projektu, robí z tejto ponuky najrozumnejšiu možnú kúpu 2-izbového bytu v Bratislave a okolí.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- Počet izieb: 2

- 4. nadzemné podlažie moderného bytového domu

- Celková plocha 36,86 m2 + 3,60 balkón  

- Plastové okná s izolačným 3-sklom

- Novostavba

- Podlahové kúrenie

- Rekuperačné jednotky

- Bezpečnostné protipožiarne dvere

- Holobyt

- vonkajšie parkovacie státie

 

FUNKČNOSŤ, TICHÉ PROSTREDIE, KOMFORT A ESTETIKA. Toto v sebe spája projekt RELAX Rovinka.  Celkovo 3 bytové domy Vám na prízemí a 3 poschodiach kombinujú komfortné a kvalitné bývanie pre jednotlivcov a dvojice s pekným verejným priestorom.

 

Z projektu Relax Rovinka sa dostanete do Bratislavy už za 15 minút. Z Rovinky ale nemusíte nevyhnutne chodiť do Bratislavy, nakoľko Rovinka má výbornú občiansku vybavenosť v podobe blízkeho obchodného centra CITY PARK Rovinka, Billa, atď. Priamo v obci nájdete základnú školu, škôlku, viacero potravín, výborných reštaurácii a kaviarní. V priamom susedstve bytového domu sa nachádza zastávka MHD. Voľnočasové vyžitie dopĺňa možnosť využitia krásnych cyklotrás, ktoré Vás dovedú k medzinárodnej cyklotrase popri Dunaji. Počas letných dní si môžete spestriť deň kúpaním v prírodných kúpaliskách, kde medzi najobľúbenejšie už tradične patria jazerá Nové Košariská. V blízkosti sa nachádza aj X-Bionic Sphere v Šamoríne - športový a voľnočasový rezort s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času.

 

CENA BYTU: 129.900 EUR

S bytom sa predáva aj vonkajšie parkovacie státie v cene 10.000 EUR.

CENA SPOLU: 139.900 EUR

 

Pre podrobnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku