Bratislava-Nové Mesto

Tichý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite v širšom centre

Ponúkame Vám na predaj predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Nového Mesta v blízkosti Trnavského mýta. 

Štandardný tehlový bytový dom v pokojnom prostredí, no zároveň s výbornou dostupnosťou do centra mesta, predstavuje skvelú voľbu pre ľudí, ktorí chcú spojiť mestské bývanie v tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, ktorú zóna Tehelné pole ponúka. 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

 - celková plocha: 54 m2 ( 52 m2 byt + balkón 2 m2 )

 - poschodie: 2/5

 -tehlový bytový dom po rekonštrukcii spoločných priestorov

 - plne vybavená kuchynská linka 

- kúpeľňa s oddelenou toaletou

 TOP 5 VÝHOD BYTU: 

- vyhľadávaná časť Nového Mesta 

- výborná dostupnosť na všetky hlavné ťahy a do centra mesta

 - široké spektrum voľnočasových aktivít 

- byt ma potenciál investičnej príležitosti

 - kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

 Bytová jednotka sa otvára do vstupnej chodby, kde je priestor s veľkou šatníkovou skriňou a vstupom do samostatnej toalety s prirodzeným vetraním. Po ľavej strane sa priestor otvára do priestrannej obývacej časti s rohovou sedacou súpravou a konferenčným stolíkom. Priestor obývacej časti je prepojený s kuchynskou a jedálenskou časťou a tvorí tak samostatnú dennú zónu, dispozične oddelenú od nočnej zóny, čím vznikli samostatné funkčné celky. Kuchynská linka je plne vybavená spotrebičmi- varnou doskou s digestorom, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou a vstavanou umývačkou riadu. Oproti vstupu do bytu je cez chodbu vstup do presvetlenej spálne, z ktorej sa vchádza do kúpelne s vaňou, umývadlom a funkčným kútom na práčku s úložným priestorom.  Balkón je prístupný zo schodiska a je určený pre dva byty. 

VYBAVENIE BYTU: 

- moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi

 - plávajúca podlaha - vstavaná šatníková skriňa

 - bezpečnostné vstupné dvere

 - plastové okná 

LOKALITA: 

Lokalita Tehelné pole pokrýva kompletnú občiansku vybavenosť s možnosťami na množstvo voľnočasových aktivít. V blízkosti sa nachádzajú viaceré športoviská, ako športový verejný park Jama, Národné tenisové centrum či Zimný štadión Ondreja Nepelu. Zóna poskytuje nie len dostatok športovísk, no aj niekoľko materských, základných, stredných aj vysokých škôl. V pešej dostupnosti sa nachádza nákupné centrum Centrál a Vivo, ktoré pokrýjú všetky potreby. Výhodou lokality je jej skvelé dopravné napojenie na všetky smery mestskou hromadnou doparavou alebo autom. Do centra mesta sa dostanete približne za 5 minút.   

CENA: 213 000 EUR 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku