Bratislava-Ružinov

Slnečný 2-izbový byt v novostavbe s výhľadom na Dunaj

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán s veľkou terasou orientovanou na juh v novovznikajúcom projekte na okraji bratislavského Downtownu, v blízkosti prístavu.  Projekt je momentálne vo výstavbe, pričom dokončenie je naplánované na 1Q 2024. 

Prémiové vyhotovenie, najmodernejšie technológie, fantastickú polohu a terasu s krásnymi výhľadmi, to všetko nájdete v tomto apartmáne, predovšetkým moderné a funkčné trendy, s prihliadnutím na udržateľnosť, ekológiu a pohodlie bývania. 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
-Počet izieb: 2

-Poschodie: 3/9
-Výmera: 53 m2 + terasa 13 m2 + pivničná kobka 2,17 m2
-Novostavba

-Wellness & spa priamo v projekte

-Recepcia a materská škôlka primárne pre obyvateľov bytového domu

-hliníkové okná s izolačným trojsklom  a exteriérovými elektrickými žalúziami 

-možnosť dokúpiť parkovacie státie v cene 22.000 EUR 

Oceníte predovšetkým moderné a funkčné trendy, s prihliadnutím na udržateľnosť, ekológiu a pohodlie bývania. Vykurovanie a chladenie objektu je zabezpečené s využitím obnoviteľných zdrojov - tepelných čerpadiel. To, čo iní považujú za nadštandard, tu nájdete ako samozrejmosť - či už ide o stropné chladenie, hliníkové žalúzie, či ďalšie vybavenie bytu pre zvýšenie Vášho pohodlia. 

LOKALITA:

Na terasách, v reštauráciách a kaviarňach v neďalekom nákupnom centre Eurovea alebo priamo v Starom Meste Vás čaká nielen skvelé jedlo a pitie, ale aj hodiny zábavy s kamarátmi, či s rodinou.

Aktívny oddych je najlepší oddych. Stačí na bicykli prejsť cez Most Apollo, alebo cez Prístavný most a ocitnete sa na Petržalskej hrádzi, ktorá lemuje jedinečné lužné lesy a mŕtve ramená Dunaja a dovedie Vás na vínko v Rakúsku, alebo naopak do Danubiany a Maďarska.

Pre podrobnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať. 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku