Bratislava-Ružinov

Rodinný 6-izbový dom s terasou a záhradou

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 6-izbový rodinný dom s terasou a záhradou priamo v Bratislave.

Veľkorysý priestor interiéru, upravená záhrada s terasou a záhradným domčekom. Rodinný dom v štandarde modernej rodiny s absolútnou interakciou s mestom ocení každý klient.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-celková plocha:  256 m2 ( 168,73 m2 úžitková plocha / 121 m2 zastavaná plocha )

-tehla

-10 ročná kompletná rekonštrukcia z pôvodného domu

-počet izieb: 6

-nepriechodné izby

-2x kúpeľňa s toaletou

-pivnica

-terasa

-záhrada

-parkovanie pre 2 autá

TOP 5 VÝHOD DOMU:

- veľkorysý priestor interiéru – veľké izby, dostatok úložných priestorov

- tehla

- rodinný dom so záhradou

- výborná lokalita

- praktická dispozícia

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Od vstupu do domu priestor pokračuje chodbou,ktorá rozčleňuje celé spodné podlažie. Po pravej strane od vstupu do domu je dispozične umiestnená manželská spálňa. Postúpením chodbou, po ľavej strane samostatná kúpeľňa a na konci chodby sa pôdorys spodného podlažia otvára do obývačky s kuchyňou a jedálňou s výstupom na zastrešenú terasu so záhradou. Terasa disponuje letnou kuchynkou. Záhrada je upravená s pekným trávnikom a záhradným domčekom. Vstup na pozemok zo zadnej ulice cez dvojkrídlovú bránu, čo zvyšuje komfort v rámci akýchkoľvek prác, ktoré sa budú v budúcnosti na pozemku a dome samotnom realizovať.

Na spodnom podlaží oproti kúpeľni je schodisko, ktoré vedie na druhé podlažie. Vrchná časť domu pozostáva dispozične zo 4 izieb a kúpeľne s toaletou. Dve veľké spálne o majú každá po 20 m2. Ďalšie dve izby sú menšie, jedna z nich je riešená ako kuchyňa a ďalšia ako hosťovská izba. Nehnuteľnosť zanecháva príjemný dojem a má svoju dušu, čo ju robí jedinečnou.

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:

-plastové okná

-všetky zabudované spotrebiče a komponenty vyrobené na mieru

-kompletná sanita v kúpeľniach

-ostatné zariadenie na dohode

LOKALITA:

Trnávka je časť hlavného mesta, kde sú postavené hlavne rodinné domy. Atmosféra, ktorá panuje v tejto časti Bratislavy miestami pripomína pohodu na dedine alebo v okrajovej časti Bratislavy. Nehnuteľnosť je však v bezprostrednom napojení na všetky hlavné ťahy, MHD, obchody, obchvat či výjazdy na diaľnicu. Pre rodinu s deťmi absolútne ideálne riešenie denného stereotypu.  

CENA V RK

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Názor FEDORS Group:

Priestranný 6-izbový rodinný dom s  pozemkom, súkromím a pohodovou atmosférou. Parametre stavby a pozemku odrážajú aktuálne nároky a potreby mladej rodiny. Tento rodinný dom je stvorený pre mladú perspektívnu rodinku s deťmi. Nový majiteľ bude určite spokojný s dispozičným riešením stavby a prevedenie interiéru má tiež veľa pozitívnych prvkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku