Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinná novostavba 3i bytu v projekte Bory

Fedors Group ponúka na predaj exkluzívne 3- izbovú novostavbu s prírodným prostredím, vhodnú pre dynamickú rodinu.

Táto ponuka predstavuje ideálne bývanie pre ľudí, ktorí vyžadujú pokojné bývanie v spojitosti s rýchlou dostupnosťou do centra.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

celková plocha: 78,63 m2

loggia : 7,24 m2

pivnica: 2,00 m2

možnosť dokúpiť garážové státie

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

-kvalitné prevedenie a nadštandard 

-poloha a voľnočasové aktivity

-kompletná občianska vybavenosť a nákupné možnosti

-3 min od Bory mall so všetkými výhodami

-voľný k okamžitému nasťahovaniu

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Byt má premyslenú a praktickú dispozíciu 3-izbového bytu.  Z priestrannej predsiene je po pravej strane samostané WC, kúpeľňa s vaňou, po ľavej strane veľkorysá spáľňa so šatníkom, detská izba. z chodby sa otvára vzdušný otvorený priestor obývačky spojenej s kuchyňou a výstupom na priestrannú loggiu. Výhľad z každého okna je v každej izbe do dvora oploteného areálu na udržiavanú zeleň. Okná disponujú elektrickým žalúzím. Celý byt má nádych jedinečnosti a to vďaka priestoru a kvalitnému prevedeniu . Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť.

 

LOKALITA:

V okolí bytového domu sa nachádzaju len novostavby bytových domov, v dosahu je kompletná občianska vybavenosť,, MHD, úrady, základné školy, stredné školy, vysoké školy, banky, sieť obchodov, nemocnice, polikliniky, kiná, reštaurácie a mnoho ďalších služieb obyvateľstvu.  Okolie bytového domu ponúka absolútnu oázu pokoja a čerstvého vzduchu, turistické chodníky či cyklotrasu máte na dosah. Do obľúbeného strediska Bory Mall je cesta aj na pešo do 5 minút. Devínska Nová Ves disponuje všetkým na čo si spomeniete , na výber máte rôzne potraviny a nákupné strediská ako aj školy, škôlky a rôzne služby. Je to veľmi príjemné prostedie , ideálne pre citlivejších ľudí na mestský ruch, ale pritom so všetkými privilégiami na dosah ruky. Bývanie v tomto byte splní každé Vaše očakávanie, výmery bytu sú veľmi atraktívne , nemáte pocit stiesnenosti a taktiež máte krásne výhľady z každej jednej strany bytu. Ak hľadáte niečo kde sa zhlboka nadýchate čerstvého vzduchu a po práci si maximálne toto bývanie užijete, tak ste na správnej adrese.

 

CENA: 270 000 € vrátane pivnice, plus možnosť dokúpiť garážové státie cena 18.000 Eur.

V cene sú započítané služby ponúkané FEDORS Group vrátane sprostredkovateľských a právnych služieb a  katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku