Rovinka

RELAX Rovinka: 2-izbový byt v štandarde s kuchyňou a kúpeľňou

Kompletná ponuka bytov na www.relaxrovinka.sk

 

Ponúkame na predaj vynikajúco riešený 2-izbový byt v novovznikajúcom projekte na Hlavnej ulici v Rovinke.  Kompletná ponuka voľných 2-izbových bytov už od 112.432,- EUR na www.relaxrovinka.sk

 

Nechcete míňať státisíce eur za byt v Bratislave? Poďte bývať do Rovinky, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a perfektnú dostupnosť do Bratislavy cez novú diaľnicu D4R7. 

 

Projekt Relax Rovinka ponúka 56 výborne dispozične riešených 1- a 2-izbových bytov o celkovej výmere od 27,93 m2 do 66,1 m2. Väčšina bytov má balkóny o rozlohe do 3,6 m2, pričom prízemne byty dopĺňajú predzáhradky s plochou až do 70 m2.  Navyše priamo v susedstve projektu bude najmodernejšie fitness a wellness centrum v Bratislave a jej okolí rozprestierajúce sa na ploche 1.500 m2 a troch podlažiach. Finančne najvýhodnejšia novostavba, v kombinácii s lokalitou, vybavenosťou v okolí a kvalitou tohto projektu, robí z tejto ponuky najrozumnejšiu možnú kúpu 1-izbového alebo 2-izbového bytu v Bratislave a okolí. 

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- Počet izieb: 2 (byt: 2B06)

- 2.-4. nadzemné podlažie moderného bytového domu

- Celková plocha 36,08 m2 + 3,60 balkón  

- Plastové okná s izolačným 3-sklom

- Novostavba

- Podlahové kúrenie

- Rekuperačné jednotky

- Bezpečnostné protipožiarne dvere

- Kompletný štandard vrátane kuchyne a kúpeľne (vyhotovenie štandardu si môžete vybrať vo svetlom alebo tmavom prevedení)

 

FUNKČNOSŤ, TICHÉ PROSTREDIE, KOMFORT A ESTETIKA. Toto v sebe spája projekt RELAX Rovinka.  Celkovo 3 bytové domy Vám na prízemí a 3 poschodiach kombinujú komfortné a kvalitné štartovacie bývanie pre jednotlivcov a dvojice s pekným verejným priestorom.

 

Z projektu Relax Rovinka sa dostanete do Bratislavy už za 15 minút. Z Rovinky ale nemusíte nevyhnutne chodiť do Bratislavy, nakoľko Rovinka má výbornú občiansku vybavenosť v podobe blízkeho obchodného centra CITY PARK Rovinka, Billa, atď. Priamo v obci nájdete základnú školu, škôlku, viacero potravín, výborných reštaurácii a kaviarní. V priamom susedstve bytového domu sa nachádza zastávka MHD. Voľnočasové vyžitie dopĺňa možnosť využitia krásnych cyklotrás, ktoré Vás dovedú k medzinárodnej cyklotrase popri Dunaji. Počas letných dní si môžete spestriť deň kúpaním v prírodných kúpaliskách, kde medzi najobľúbenejšie už tradične patria jazerá Nové Košariská. V blízkosti sa nachádza aj X-Bionic Sphere v Šamoríne - športový a voľnočasový rezort s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času.

 

K bytu je možné dokúpiť garážové parkovacie státie za cenu 22.500 EUR a vonkajšie parkovacie státie za cenu 13.000 EUR.

 

Pre podrobnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať. 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku