Bratislava-Nové Mesto

Priestranný 2-izbový byt v mestskej vile na Kolibe s veľkou terasovou záhradou

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj tichý 2-izbový byt v mestskej časti Nové Mesto s nadštandardne veľkou terasou s predzáhradkou, ktorý spája mestské bývanie s charakterom rodinného domu. 

Komplex Mestských víl, prístupných z Jeséniovej ulice v Bratislave na Kolibe je projekt, ktorý sa vyznačuje citlivým zasadením bytových domov do terénu a vytvorením modelu komorného bývania v menších objektoch, ku ktorým obyvatelia silno inklinujú.  

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-rozloha: byt-70,73 m2

-rozloha: terasa s predzáhradkou-120 m2

-počet izieb: 2

-počet kúpeľní: 1

-počet WC: 1

-poschodie: 1/4

-parkovacie státie v garáži pod bytovým domom 

-pivnica s výmerou 6m2

-klimatizačná jednotka v priestore spálne 

-walk-in šatník 

-samostatná toaleta

-plne vybavená kuchynská linka spotrebičmi 

TOP 5 VÝHOD:

-nízkopodlažný komorný bytový dom vo forme mestskej vily 

-nadštandardná podlahová plocha bytu s priestrannými obytnými časťami

-jasne a funkčne riešená dispozícia a napojenie jednotlivých zón

-veľká terasa s predzáhradkou, ktorá bola kompletne revitalizovaná a odizolovaná 

-vyhľadávaná tichá lokalita so zeleňou s dobrým napojením do centra mesta

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby s vstavanou šatníkovou skriňou, ktorá zabezpečuje dostatok úložného miesta. Do priestoru chodby je umiestnený vstup do samostatnej toalety. V tomto bode sa priestor plynule otvára do dennej časti, ktorá pozostáva z kuchyne spojenej s obývačkou a jedálenskou časťou. Celý priestor je príjemne presvetlený a priestranný, čo mu dodáva celkový dojem vzdušnosti, s výstupom na terasu so záhradou. V centrálnej časti terasy sa nachádza exteriérová sedacia súprava, po ľavej strane je pod prestrešením umiestnený jedálenský stôl a po pravej strane, pod modernou pergolou je priestor na grill s integrovaným drezom. V pokračovaní je priestor terasy riešený ako trávnatá plocha so zeleňou. Priamou súčasťou záhrady je aj parcela pozdĺž bytu, ktorá je vo výhradnom užívaní a má samostatný vstup z ulice. V spálni sa nachádza uzatvárateľný walk-in šatník, ktorý má umiestnené odkladacie plochy pozdĺž oboch strán. Z hľadiska zariadenia spálňa poskytuje dostatočný priestor na umiestnenie manželskej postele s nočnými stolíkmi, komody, ako aj pracovného stolu so stoličkou. Oddelenie toalety zabezpečilo možnosť priamo naviazať kúpeľnu na nočnú zónu. Kúpeľňa je vybavená vaňou, umývadlom so skrinkou a priestorom na práčku. 

LOKALITA:

Umiestnenie bytového domu zabezpečuje pohodlné bývanie v lukratívnej bratislavskej časti Koliba. Vďaka svojej polohe spája bývanie obklopené prírodou s jednoduchou dostupnosťou do centra mesta. Vďaka tomu, že sú vkusne zasadené do svahu na úpätí Malých Karpát, zabezpečujú blízkosť prírody a dostatok zelene v okolí. Táto lokalita je zároveň iba na skok do centra mesta autom i MHD. Okolie ponúka veľa možností športového vyžitia – cykloturistiku, letné i zimné športy či prechádzky po rozľahlých lúkach kolibskej prírody. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza občianska vybavenosť vrátane zastávok MHD, kaviarní, reštaurácií i škôl.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku