Bratislava-Staré Mesto

Nový 2-izbový byt s vysokými stropmi a krásnym výhľadom na panorámu mesta

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 2-izbový byt v projekte PROXENTA Residence na Račianskom mýte, ktorý reprezentuje vstupnú bránu do Starého Mesta. Rezidenčná časť objektu je situovaná od piateho podlažia vyššie, čo minimalizuje vonkajšie vplyvy, kým veľké okná zabezpečia dostatok denného svetla. Umiestnenie obytných priestorov na horných podlažiach budovy obyvateľom okrem vynikajúceho presvetlenia prinesie aj očarujúce výhľady ponad strechy Starého Mesta,ako aj na dynamicky sa rozvíjajúci mestský downtown.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- rozloha: byt - 50,51 m2 

- počet izieb: 2

- počet kúpeľní: 1

- počet WC: 1

- 1x zakladačové parkovacie státie 

- 1x pivničná kobka

- medzibytové priečky z akustických tehál so zvýšenou nepriezvučnosťou

- klimatizačné jednotky v obývacej izbe aj spálni

TOP 5 VÝHOD:

- atraktívna lokalita s dobrým napojením na ostatné mestské časti

- jedinečné výhľady na panorámu Starého Mesta a bratislavský downtown

- vysoké 3-metrové stropy

- prémiové vyhotovenie stavby- izolačné hliníkové okná s elektrickými vonkajšími roletami

DISPOZÍCIA

Do bytu vchádzame cez bezpečnostné dvere do vstupnej chodby, pozdĺž ktorej sú zo strán umiestnené vstavané skrine, zabezpečujúc tak dostatok úložného priestoru. Do priestoru chodby je umiestnená samostatná toaleta a kúpeľňa s vaňou, umývadlom a práčkou. Hlavnú dennú zónu tvorí kuchynská časť, plne vybavená spotrebičmi. Priestor vizuálne oddeľuje barový pult so sedením pre tri osoby a ďalej sa otvára do obývacej časti so sedačkou a konferenčným stolíkom. Spálňu tvorí vstavaná šatníková skriňa a manželská posteľ s nočnými stolíkmi. Obe miestnosti majú samostatné klimatizačné jednotky.

Napriek centrálnej lokalite je pre rezidentov aj návštevníkov objektu zabezpečné pohodlné parkovanie v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu. V rámci budovy ho zabezpečuje špeciálna technológia. Po odstavení osobného vozidla v jednej zo štyroch parkovacích kójí sa o bezpečné zaparkovanie vozidla postará plne automatizovaný systém zakladačov. Zakladačové státie nie je zahrnuté v cene bytu. 

LOKALIKTA

Dotknutý pozemok sa nachádza na vizuálne exponovanom nároží v centre hlavného mesta, priamo na uzle Račianskeho Mýta. Vďaka novej výstavbe nadobudlo pôvodne zanedbané územie príťažlivý mestský charakter. Ideálna poloha bytového domu vám zabezpečí pohodlný prístup do práce a nekonečné možnosti mimo nej. Vďaka rýchlemu napojeniu na všetky významné dopravné tepny vám zároveň umožní rýchly únik, ak občas zatúžite po tichu a samote v prírode. Kus prírody však budete mať aj priamo pod oknami – rozľahlý park Račianske mýto je od projektu vzdialený iba pár metrov.

V cene bytu sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho a hypotekárneho servisu. 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku