Bratislava-Nové Mesto

Nový 2-izbový byt s predzáhradkou v rezidenčnom projekte NIDO 2

 Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou v rezidenčnom bytovom projekte Nido 2.

 

Nido 2 nadväzuje na úspešnú prvú etapu výstavby nového bývania pri Kuchajde, ktorá zaznamenala prestížne ocenenia ale aj pozitívne ohlasy verejnosti.

Developer kládol dôraz najmä na kvalitu materiálov, modernú dispozíciu a interakciu s mestom čím zabezpečuje rozmanitosť pre všetkých jeho obyvateľov.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

celková plocha: 77 m2 ( 50 m2 byt + 25 m2 predzáhradka + 2 m2  pivnica )

nový rezidenčný projekt

moderná dispozícia

moderný prejav nehnuteľnosti s exkluzívnou atmosférou

 

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- práve skolaudovaný bytový projekt

- vyhotovenie v štandarde

- výborná rentabilita vloženej investície

- predzáhradka

- parkovacie státie s nabíjacou stanicou pre elektromobil

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby so vstupným šatníkom. Postúpením chodbou je vstup do samostatnej toalety vedľa ktorej je kúpelňa so sprchovým kútom a umývadlom. V tomto bode sa priestor otvára do dennej časti, ktorá pozostáva z kuchyne spojenej s obývačkou a jedálenskou časťou. Z obývačky je výstup na predzáhradku. Zo zadnej časti obývačky je vstup do veľkorysej spálne taktiež s výstupom na predzáhradku. Moderný prejav nehnuteľnosti a celého projektu osloví jednoznačne aj náročnú klientelu.

 

Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží  v 8-podlažnej budove s výťahom. Pivnica sa nachádza na 1. podzemnom podlaží. Parkovacie garážové státie sa nachádza 2. podzemnom podlaží a je vybavené nabíjacou stanicou pre elektromobil.  

 

VYBAVENIE BYTU:

- plastové okná

- plávajúce podlahy

- v kúpeľni a na WC dlažba a keramický obklad

- radiátory a vykurovacie telesá pod širokoformátovými oknami zabraňujúce kondenzácii

- bezpečnostné vstupné dvere

 

 

LOKALITA:

Lokalita v okolí Kuchajdy patrí k vyhľadávaným najmä kvôli bezprostrednej interakcii s mestom a zároveň pokojnému bývaniu s kompletnou občianskou vybavenosťou.  Dostupnosť so centra mesta je výborná a nové developerské projekty pretvárajú túto oblasť v modernom trende čo oceňuje aj verejnosť. Základná škola, potraviny, nemocnica sú vzdialené pár minút autom. V lokalite nájdete aj veľmi dobré podmienky pre aktívne športovanie a relax po náročných dňoch.

 

CENA: 269 900 €

 

K bytu prislúcha parkovacie garážové státie vybavené nabíjacou stanicou pre elektromobil v cene + 25 000 EUR

K bytu prislúcha pivnica v cene + 5 000 EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Jedinečná ponuka v rámci svojej kategórie či už z investičného pohľadu alebo ako vlastné bývanie.  Ak hľadáte byt, ktorým sa budete môcť popýšiť, tak ste ho práve našli. Perfektná lokalita, výborná dostupnosť do všetkých častí hlavného mesta, výborný vklad peňazí pre mladého človeka. Navyše, byt je zariadený v štandarde a je okamžite voľný.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku