Bratislava-Záhorská Bystrica

Kompletne zariadený 2i byt v novostavbe - Nová Záhorská

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt s loggiou v novom obytnom projekte NOVÁ ZÁHORSKÁ - www.novazahorska.sk

Byt sa predáva s namieru vyrobeným nábytkom v modernom prevedení, presne podľa predložených vizualizácii. 

 

Byt č. 3.34 rozloha 60,44m2 plus loggia 11,10m2 cena 229.000 Eur aj s nábytkom

 Samozrejmosťou bytového domu je výťah ako aj priestranné schodisko a útulnosť dodávajúca zeleň. Nájdite prímestský pokoj v skvelej lokalite s vkusne zariadeným bytom navrhnutým architektom.

 

K nehnuteľnostiam ponúkame kompletný finančný servis.

 

Funkčnosť, komfort a estetika

 

To všetko ponúka nový obytný projekt na okraji Bratislavy, ktorý ponúka komfortné rodinné byty s balkónmi a predzáhradkami, ale aj praktické štartovacie bývanie s rýchlou dostupnosťou do jadra hlavného mesta a len na skok do Lesov Malých Karpát.

 

V celom komplexe bude kladený doraz na dostatok zelene pričom oddelenie od blízkej komunikácie zaistí modelovaný zatrávnatený terén. Susedné husté stromoradie skrýva miestny potok pozdĺž ktorého vznikne oddychová zóna s lavičkami a detským ihriskom.

 

Poloha hneď na začiatku Záhorskej Bystrice vám zabezpečí 10 minútovú dostupnosť do Hlavného mesta ako aj výbornú občiansku vybavenosť v podobe blízkeho moderného obchodného centra Bory mall. Priamo v obci nájdete základnú školu, škôlku, viacero potravín, výborných reštaurácii a kaviarní. V priamom susedstve bytového domu sa nachádza čerpacia stanica otvorená nonstop a zastávka MHD.

 

Pre bližšie informácie prosím kontaktujte nášho predajcu na čísle 0911 848 755.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku