Bratislava-Staré Mesto

Dizajnový 3 izbový staromestský byt s priestrannými spálňami a vysokým stropom

Ponúkame na predaj dizajnový 3-izbový staromestský byt s vysokými stropmi po kompletnej rekonštrukcii na Železničiarskej ulici. Nehnuteľnosť o celkovej rozlohe takmer 80 m2 sa nachádza na 3. poschodí 4. poschodového bytového domu bez výťahu. Byt sa v cene predáva kompletne zariadený a bol doposiaľ  neobývaný. Klasický tehlový bytový dom, ktorý je momentálne tesne pred rekonštrukciou fasády a vnútorných spoločných priestorov obsahuje aj krásny zelený vnútroblok určený výhradne pre svojich obyvateľov.

Byt prešiel kompletnou a dôkladnou rekonštrukciou pričom bol navrhnutý naozaj funkčne s dôrazom na výbornú dispozíciu. Nehnuteľnosť obsahuje vstupnú halu so vstavaným šatníkom, kúpeľňu s wc a vaňou, obývaciu časť spojenú s kuchyňou s príjemnými výhľadmi a dve naozaj priestranné spálne. Hlavnú spálňu dopĺňa dizajnový šatník a technická miestnosť.

Na podlahách sú zachované pôvodné drevené parkety kombinované s dlažbou a kobercom v jednej zo spálni. Dizajnová kuchyňa obsahuje kompletné vybavenie, kuchynské spotrebiče a mnoho úložného priestoru. V byte sú použité moderné bezfalcové dvere a interiér aj vďaka vysokým stropom a oknám pôsobí vzdušne a priestranne. K nehnuteľnosti prislúcha veľká pivnica v suteréne bytového domu.

Bytový dom sa nachádza na tichej ulici s kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do všetkých častí mesta. Výhodou je naozaj bezproblémové rezidenčné parkovanie priamo pod domom. 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané spoločnosťou FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva čI katastrálnych poplatkov.

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku