Bratislava-Staré Mesto

Dizajnový 2-izbový byt so záhradou v exkluzívnej lokalite hradného kopca

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj staromestský 2-izbový byt v bytovom dome z roku 1908,  situovaný na hradnom kopci vo vyhľadávanej zóne mesta s tichou a výbornou polohou v obklopení zelene. V byte prebehla citlivá rekonštrukcia s cieľom zanechať genius loci miesta s dôrazom na pôvodné prvky a materiály.  

Drevené parkety, vysoké stropy, umelecké diela či dizajnový nábytok v každej časti bytu dodávajú tejto nehnuteľnosti nádych staromestskej exkluzivity.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA

-podlahová plocha bytu: 56 m2

-záhrada: 70 m2

-poschodie 1/3

-počet izieb: 2

-počet kúpeľní: 1

-počet wc: 1

-praktický walk-in šatník so vstupom z kúpeľne

TOP 5 VÝHOD

-exkluzívna rezidenčná lokalita na tichej ulici hradného kopca

-2-ročná precízna kompletná rekonštrukcia do posledného detailu 

-bezproblémové rezidentské parkovanie na ulici

-súkromná udržiavaná záhrada so sedením 

-repasované dverné výplne, drevené parkety vo vzore rybej kosti a mramorovaná podlaha s cieľom čo najviac zachovať pôvodný staromestský charakter bytu

DISPOZÍCIA:

Cez vstupné dvere sa dostávame do predsiene s nástenným zrkadlom, konzolovou skrinkou a dizajnovým radiátorom. Po pravej strane vstupujeme do priestoru kúpeľne, ktorú tvorí sprchový kút,  umývadlo so skrinkou a samostatná toaleta. Zaujímavým dispozičným riešením je naviazanosť kúpeľne na šatník, čo je veľmi praktickým prvkom z hľadiska každodenného fungovania. Po ľavej strane z chodby vchádzame do spálne s manželskou posteľou, rohovou skriňou, pracovným stolom a televíziou. Celý priestor dotvárajú dekoračné nástenné lišty, rozeta a pôvodné repasované drevené parkety vo vzore rybej kosti, ktoré sú použité aj v priestore hlavnej dennej zóny-obývacej izby. Kuchyňu tvorí kvalitná kuchynská linka v tvare L, kompletne vybavená spotrebičmi, s pracovnou doskou z mramoru. Súčasťou priestoru je aj jedálenský stôl so sedením pre štyri osoby a pôvodná mramorová dlažba. Z kuchyne je východ do tichej udržiavanej záhrady so stolom a sedením. Záhrada prechádza aj popred okná bytu, do ktorej máte výhľad z priestoru spálne a obývacej izby. Celý bytový dom je umiestnený v svažitom teréne a je osadený vyššie od ulice.  Obývaciu izbu tvorí knižnica po dĺžke celej steny, sedacia súprava a televízia so skrinkou. Celý byt je premyslený do posledného detailu s citlivou rekonštrukciou a s ohľadom voči pôvodným prvkom. 

LOKALITA

Nehnuteľnosť predstavuje jedinečné spojenie mestského bývania s komfortom tichého a pokojného prostredia plného zelene. Byt poskytuje maximálny pocit súkromia a zároveň je vzdialený iba 10 minút chôdze od historického centra mesta. Mimoriadne obľúbená a žiadaná lokalita zabezpečuje aj dobré dopravné dopravné spojenie, či už autom alebo MHD. V blízkosti bytového domu sa nachádzajú potraviny, ako aj reštaurácie a kaviarne. 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku