Bratislava-Jarovce

3-izbový hausbót s terasou a krásnym výhľadom na Jaroveckom ramene

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3-izbový, kompletne zariadený hausbót s terasou a krásnym výhľadom na Jaroveckom ramene. Atraktívne prostredie pre víkendový oddych. Hausbót je kompletne, dizajnovo zariadený spotrebičmi a nábytkom, vhodný aj na celoročné bývanie.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-celková plocha:  120 m2 ( 77 m2 úžitková plocha + terasa 50 m2  )

-počet izieb: 3 + tech. miestnosť

-nepriechodné izby

-samostatná toaleta

-terasa s krásnym výhľadom

-záhrada pre posedenie / výborné miesto v rámci brehu /

-parkovanie

 

TOP 5 VÝHOD DOMU:

- veľkorysý priestor interiéru – veľké izby, dostatok úložných priestorov

- výborná lokalita v rámci ukotvenia hausbótu 

- krásny výhľad a interakcia s prírodou

- veľkorysí vonkajší priestor k dispozícii pre grilovačky a posedenie s priateľmi či rodinou

- praktická dispozícia interiéru

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Od vstupu do domu sa priestor otvorí do vstupnej chodby, kde je vstavaná šatníková skriňa. Po ľavej strane je vstup do spálne s manželskou posteľou,  a výstupom na terasu. Po pravej strane od vstupu do domu je technická miestnosť, samostatná toaleta a kúpelňa s vaňou a funkčným kútom. Oproti vstupu do domu, na konci chodby je dispozične umiestnená detská izba s manželskou posteľou a pracovným kútom. Po ľavej strane je dominantná denná časť s vysokým stropom a dizajnovými drevenými trámami. Priestor kuchyne a obývačky je dispozične predelený obývačkovou stenou. Po celej dĺžke domu sú širokofromátové okná s posuvným systémom vďaka ktorým si nový majiteľ môže vychutnať neopakovateľnú atmosféru a výhľady priamo z obývačky. Veľkorysá terasa je z časti krytá a disponuje hladkým vstupom do vody.  

 

VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU:

-plastové, širokoformátové okná

-všetky zabudované spotrebiče a komponenty vyrobené na mieru

-kompletná sanita v kúpeľniach

-gauč

-jedálenský stôl so sedením

-vstavané skrine

 

LOKALITA:

Hausbót na Jaroveckom je charakteristický pre svoju idylickú atmosféru pripomínajúcu život na dedine. Dostupnosť autom je od hlavného ťahu Petržalky cca 5 minút. Lokalita ponúka množstvo podnetov pre voľnočasové aktivity a relax v priamej interakcii s krásnou prírodou. Do centra mesta je dostupnosť autom do 10 minút.

 

 

CENA V RK

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Priestranný 3-izbový hausbót so súkromím a pohodovou atmosférou. Parametre vyhotovenia a technickej vybavenosti odrážajú nároky a potreby aktuálnej klientely. Nový majiteľ bude určite spokojný s dispozičným riešením a prevedenie interiéru je jednoznačne čerešničkou. Atmosféra, ktorá panuje v tejto časti Bratislavy miestami pripomína pohodu na dedine a zároveň ponúka všetky benefity, ktoré Vám hausbót dokáže ponúknuť. Pre rodinu s deťmi absolútne ideálne riešenie víkendového sídla, ktoré pokojne môže fungovať ako celoročné bývanie. 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku