Bratislava-Ružinov

3-izbový apartmán v dotyku s Dunajom a veľkou terasou

Ponúkame na predaj vynikajúco riešený 3-izbový apartmán s veľkou terasou vo vysokom štandarde v novovznikajúcom projekte na okraji Starého Mesta v blízkosti Prístavu. Táto zóna sa pretvára do nového moderného mestského bulváru, ktorý spolu s Košickou a Mlynskými Nivami bude tvoriť najmodernejšiu časť Bratislavy. Lokalita tohto projektu je u klientov vyhľadávaná aj pre najlepšie dopravné napojenie v Bratislave. Navyše priamo v projekte bude aj materská škôlka, čo je veľká pridaná hodnota. Tento projekt je práve vo výstavbe, čiže byt si osobne nebudete môcť pozrieť, ale kolaudácia a odovzdanie bytov je naplánované na druhú polovicu budúceho roka (2023).

 

Tento apartmán v sebe spája prémiové vyhotovenie, najmodernejšie technológie, zvýšené stropy, fantastickú polohu a vysoký nadštandard:

- Podlahové kúrenie

- Drevené podlahy

- Stropné chladenie

- Interiérové dvere

- Veľkoformátové obklady

- Značková sanita

- Exteriérové elektronicky ovládateľné žalúzie

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- Počet izieb: 3

- 3. nadzemné poschodie moderného bytového domu

- Celková plocha 79,60 m2 + loggia 33,60 m2  

- Ku každému apartmánu prislúcha priestranná kobka na rovnakom podlaží

- Novostavba

 

V tomto projekte oceníte predovšetkým moderné a funkčné trendy, s prihliadnutím na udržateľnosť, ekológiu a pohodlie bývania. Vykurovanie a chladenie objektu je zabezpečené s využitím obnoviteľných zdrojov - tepelných čerpadiel. To čo iní považujú za nadštandard, tu nájdete ako samozrejmosť - či už ide o veľké terasy, stropné chladenie, hliníkové žalúzie, či ďalšie vybavenie bytu pre zvýšenie Vášho pohodlia. Apartmán poskytne navyše väčší pocit priestoru a vzdušnosti v podobe zvýšených stropov.

 

V partneri na prízemí zase nájdete všetky potrebné služby vrátane kaviarní a reštaurácií. Na skok máte aj nákupné centrum Eurovea a Mlynské Nivy, alebo historickú časť Starého Mesta s množstvom kaviarní, reštaurácií, galérií a ďalších možností na trávenie voľného času. Ak preferujete aktívny oddych, stačí na bicykli prejsť cez Most Apollo, alebo cez Prístavný most a ocitnete sa na Petržalskej hrádzi, ktorá lemuje lužné lesy a mŕtve ramená Dunaja a dovedie Vás na vínko v Rakúsku, alebo naopak do Danubiany a Maďarska.

 

CENA:

3NP - 410.000 EUR

4NP - 420.000 EUR

5NP - 430.000 EUR

6NP - 440.000 EUR

7NP - 450.000 EUR

K apartmánu je možné dokúpiť garážové parkovacie státie za cenu 22.000 EUR.

 

Pre podrobnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku